× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران گفت:ذوق و شوق جوانان و نوجوانان جامعه ما برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با وجود گذشت 40 سال از انقلاب و 35 از جنگ تحمیلی سبب هراس دشمنان شده است.     به گزارش ثمره نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم،سردار حسن‌زاده امروز در آیین اختتامیه جشنواره‌های فرهنگی، […]

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران گفت:ذوق و شوق جوانان و نوجوانان جامعه ما برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با وجود گذشت 40 سال از انقلاب و 35 از جنگ تحمیلی سبب هراس دشمنان شده است.

 

 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم،سردار حسن‌زاده امروز در آیین اختتامیه جشنواره‌های فرهنگی، ادبی و هنری 40 ‌سالگی انقلاب اسلامی ضمن تقدیر از حضور هنرمندان در این جشنواره فرهنگی و هنری اظهار داشت: 40 سالگی انقلاب اسلامی در حالی به پایان رسید که دشمنان ما امید داشتند که اجازه برگزاری جشن 40‌ سالگی انقلاب را به کشور ما ندهند اما امسال بهترین جشن 40 ‌سالگی در کشور برگزار شد.

وی با بیان اینکه هراس دشمنان از دستاوردهای انقلاب است تصریح کرد: ذوق و شوق جوانان و نوجوانان جامعه ما برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با وجود گذشت 40 سال از انقلاب و 35 از جنگ تحمیلی سبب هراس دشمنان شده است.

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران در ادامه افزود: انقلاب اسلامی گام‌های بلند و مؤثری را برداشته است و باید به دشمنان قسم‌خورده کشورمان برای هراس و دلهره‌ای که دارند حق داد که امروز هنرمندان و شعرای ما با هنر ارزشی و زیبای خود به ارزش‌های انقلاب اسلامی تجلی می‌دهند.

حسن‌زاده با بیان اینکه این جوانان هستند که به انقلاب اسلامی ارزش و اعتبار می‌بخشند گفت: افتخار می‌کنیم که امروز شاعران، نویسندگان و هنرمندان ما در یک جریان زیبای هنری قرار گرفتند تا تشعشعات نورانی انقلاب را به‌ تمامی جهانیان نشان دهند.

وی ادامه داد: در بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری آمده است که کشور ما در عدم بهره‌برداری از ظرفیت‌های موجود مقام نخست را در جهان دارد اما بیشترین و حیرت‌آورترین دستاوردها را به همراه داشته‌اند.

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران تصریح کرد: بخشی از ظرفیت‌های مدنظر رهبر معظم انقلاب مربوط به ظرفیت‌های فرهنگی، ادبی و هنری است که به ‌ویژه در استان تهران از آن غافل هستیم اما در صورتی‌که تمامی این ظرفیت‌ها را جمع‌آوری کنیم و متوجه آن باشیم به ‌واسطه هم‌افزایی و همراه حرکتی عظیم فرهنگی در گام دوم انقلاب اسلامی رقم می‌خورد.

حسن‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: مفتخریم که در نخستین روزهای دهه پنجم از گام دوم انقلاب اسلامی شاهد برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره بسیار با ارزش هستیم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد