× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، علیرضا فخاری در مراسم افتتاح فرهنگسرای شهدای گمنام محله نصیر آباد ضمن تشکر از خانواده شهدا، امام جمعه، فرماندار ، شهردار و اعضای شورای شهر جهت آماده‌سازی این پروژه اظهار داشت: امروز توفیق داشتیم سلسله افتتاح هایی را در مجموعه شهریار و همچنین […]

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، علیرضا فخاری در مراسم افتتاح فرهنگسرای شهدای گمنام محله نصیر آباد ضمن تشکر از خانواده شهدا، امام جمعه، فرماندار ، شهردار و اعضای شورای شهر جهت آماده‌سازی این پروژه اظهار داشت: امروز توفیق داشتیم سلسله افتتاح هایی را در مجموعه شهریار و همچنین مجموعه شهرستان قدس داشتیم و به پابوس شهدا آمدیم و به تعبیری خودمان را در فضای نورانی شهدا حس کنیم.

 

وی ادامه داد: امشب شب مبارکی است، خاطرات سال ۵۷ را وقتی مرور می کنیم همچین شبی، شب بسیار حساسی بود و همه برای رسیدن به پیروزی تلاش می‌کردند، جوانان عزیزی که امروز و فردا به شهادت می رسیدند خیلی زیاد بودند. ولی آن چه که خیلی مهم بود پیروزی بر کفر بود و همه کنار هم ایستادند برای تحقق این کلمه الله که مقام بلندی دارد که به نام جمهوری اسلامی متولد شد.

 

استاندار تهران عنوان کرد: ۴۵سال پیش در چنین شبی جوانان عزیز در مقابل طاغوت ایستادند، و انقلاب را به پیروزی رساندند و تا به امروز شهدای عزیزی در این مسیر جانفشانی و مقاومت کردند و از خودشان گذشتند تا انقلاب و ایران عزیز بماند. دشمن به ما فرصت نداد که خودی پیدا کنیم، جنگ کردستان ، سیستان و بلوچستان ، ترکمن صحرا و خوزستان به شکل های مختلف را دشمن طراحی کرد و در مقابل مردم عزیز ما صف آرایی کردند و مردم از همه عبور کردند و مقاومت و ایستادگی کردند. ما ۸ سال در مقابل دنیا جنگیدیم تا اسلام و ایران سربلند باشد.

 

فخاری سپس گفت: امروز هم همان مسیر و همان مردم هستند. ما در طول ۴۵سال مشکلات کم نداشتیم، همه مشکلات را پشت سر گذاشتیم و به عزت و استقلال رسیدیم ، شهدای ما جاودانه شدند و این مسیر ادامه دارد؛ به فرموده حضرت آقا مبعث ،رسالت پیامبر نه برای عصر خاص بلکه تا زمانی که انسان هست مبعث ادامه دارد، چون یک بخش مبعث تزکیه و بخش دیگر آن تربیت است، و این دو ملت ما را در نقطه اوج قرار داد برای فهم و درک از موضوع و مقاومت برای امر خداوند و در سایه آن رهبر عزیز و همه ما تلاش کردیم از انقلاب دفاع کنیم و امروز در نقطه اوج هستیم.

 

وی افزود: ما جوانان و دانشمندان غیوری داریم و باید با وحدت و همت با عبور از موانع ایران را به نقطه اوج‌تری برسانیم ما تحت تأثیر حرف های دشمن قرار نگیریم دشمن اگر به واسطه ضرورت حضور مردم در انقلاب انقدر تلاش می کند که ما را ناامید کند، اگر انتخابات ارزش ندارد چرا تلاش می کند ما به بطن دشمنی دشمن باید پی ببریم و به حقانیت نظام جمهوری اسلامی پی ببریم و با وجود مشکلاتی که داریم باید صحه بگذاریم ، کشور مال ماست انقلاب ونظام برای ماست، ما اراده می کنیم که چه کسانی را انتخاب کنیم و این بزرگترین افتخار ماست.

 

استاندار تهران خاطرنشان کرد: دموکراتیک ترین کشور دنیا ما هستیم. ما هستیم که انتخاب می کنیم چه کسانی لیاقت و شایستگی ورود به مجلس قانون گزاری ما را دارد، ولی دشمن تلاش خود را می کند تا افکار مردم را خراب کند و باید مواظبت کنیم .امروز ایران در حوزه های مختلف روبه رشد است، و این به برکت شهدای عزیز است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه