× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شرکت به پرداخت ملت در تاریخ 21 فروردین ماه افزایش سرمایه 50 میلیاردی خود را در مرجع ثبت شرکت ها ثبت وسرمایه این شرکت به صورت رسمی 145 میلیاردی شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از فابا نیوز،شرکت به پرداخت ملت که با نماد «پرداخت» در بازار دوم بورس فعال است بر اساس تصمیمات […]

شرکت به پرداخت ملت در تاریخ 21 فروردین ماه افزایش سرمایه 50 میلیاردی خود را در مرجع ثبت شرکت ها ثبت وسرمایه این شرکت به صورت رسمی 145 میلیاردی شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از فابا نیوز،شرکت به پرداخت ملت که با نماد «پرداخت» در بازار دوم بورس فعال است بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ  16 تیرماه سال 97 افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ 95 میلیارد تومان به‌مبلغ 145 میلیارد تومان ( از محل مطالبات و آورده نقدی به مبلغ 50 میلیارد تومان ) موافقت شد و در تاریخ 21 فروردین ماه سال 98 در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسید.

بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه شرکت به پرداخت ملت با هدف نوسازی پایانه های قدیمی به تعداد 220 هزار دستگاه، مدل سازی سویچ قدیمی و جایگزینی آن، توسعه و باسازی دستگاه های پوز مستقر در 3500 جایگاه سوخت، تامین جریان نقدینگی و سرمایه در گردش شرکت بوده است واین افزایش سرمایه از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران تامین شده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد