× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

برابر تصویبی یکصد و نودمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، شرایط تقسیط عوارض ساختمانی از قبیل پیش پرداخت و تعداد اقساط ماهانه؛ اصلاح شد و تخفیفات نقدی از 15 به 20 درصد افزایش یافت. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، حمیدرضا آزادواری معاون مالی و اقتصاد شهری این منطقه با […]

برابر تصویبی یکصد و نودمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، شرایط تقسیط عوارض ساختمانی از قبیل پیش پرداخت و تعداد اقساط ماهانه؛ اصلاح شد و تخفیفات نقدی از 15 به 20 درصد افزایش یافت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، حمیدرضا آزادواری معاون مالی و اقتصاد شهری این منطقه با اعلام خبر فوق گفت: تخفیفات نقدی از 15به20درصد عوارض ساختمانی، شامل عوارض زیربنا، مازاد تراکم، تغییرکاربری، پذیره، پیش آمدگی، بالکن، اراضی و ساختمانی، حق تشرف و ارزش بهینه است.

وی همچنین افزود: در صورت درخواست کتبی مؤدیان، مبنی بر واریز پیش پرداخت بیشتر مازاد بر حداقل درصد تعیین شده، پاداش و جایزه خوش حسابی به میزان 20درصد به آنها تعلق می گیرد.

آزادواری در خاتمه یادآور شد: شهروندانی که بدهی آنها کمتر از 200میلیون تومان است با تشخیص شهردار منطقه21 می توانند از امکان تقسیط بدهی بر اساس نرخ سود سالیانه با مدت زمان پرداخت 24ماهه مشروط به پرداخت نقدی 25درصد از مبلغ بدهی به عنوان پیش پرداخت بهره مند شوند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه