× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

دو شعبه از فروشگاه های زنجیره ای شهروند به طور همزمان عصر امروز توسط رئیس شورای عالی استانها به بهره برداری می رسد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها،چهل‌ و‌ یکمین شعبه فروشگاه شهروند در منطقه یک شهرداری تهران واقع در مجتمع تجاری شمیران سنتر و چهل […]

دو شعبه از فروشگاه های زنجیره ای شهروند به طور همزمان عصر امروز توسط رئیس شورای عالی استانها به بهره برداری می رسد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها،چهل‌ و‌ یکمین شعبه فروشگاه شهروند در منطقه یک شهرداری تهران واقع در مجتمع تجاری شمیران سنتر و چهل و دومین شعبه این فروشگاه در مهرشهر کرج ،که اولین شعبه خارج از شهر تهران این فروشگاه است، ساعت ۱۷ امروز به طور همزمان از طریق ویدئو کنفرانس توسط مهندس مرتضی الویری رئیس شورای عالی استانها افتتاح می‌شود.

شعبه فروشگاه شهروند در شمیران سنتر در فضایی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع دارای پارکینگ اختصاصی و دسترسی مناسب به بزرگراه های شمال شهر تهران است که ۱۱ هزار قلم انواع کالاهای مختلف را با ۱۰ تا ۵۰ درصد تخفیف به شهروندان تهرانی عرضه می نماید.

همچنین نخستین شعبه فروشگاه های زنجیره ای شهروند در خارج از تهران که امروز در مهرشهر کرج به بهره برداری می رسد در فضایی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع طراحی شده که بیش از ۱۵ هزار قلم انواع کالاهای مصرفی را در اختیار شهروندان قرار می دهد و در طراحی آن از سیستمهای مدرن “خود پرداخت” و “صندوق های سیار پرداخت” استفاده شده است.

شعبه جدید فروشگاه های زنجیره ای شهروند در مهر شهر کرج نیز کالاهای مورد نیاز شهروندان را با ۱۰ تا ۶۰ درصد تخفیف عرضه می نماید.

با توجه به ظرفیت‌های قانونی و سیاست های شورای اسلامی شهر تهران، فروشگاه زنجیره ای شهروند شعب دیگر خود را در آینده نزدیک در شهرهای بزرگ کشور راه اندازی خواهد کرد.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد