× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

آیین افتتاحیه مرکز نیکوکاری با مشارکت شهرداری منطقه9 و کمیته امداد امام خمینی (ره) با حضور مفاخریان شهردار منطقه9، پرپنچی قائم مقام کمیته امداد استان تهران، سلامی رییس کمیته امداد منطقه9و21، مدیران شهری و معتمدین محلی در سرای محله فتح صنعتی برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 9، […]

آیین افتتاحیه مرکز نیکوکاری با مشارکت شهرداری منطقه9 و کمیته امداد امام خمینی (ره) با حضور مفاخریان شهردار منطقه9، پرپنچی قائم مقام کمیته امداد استان تهران، سلامی رییس کمیته امداد منطقه9و21، مدیران شهری و معتمدین محلی در سرای محله فتح صنعتی برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 9، سید علی مفاخریان شهردار منطقه ضمن ابراز خرسندی از راه‌اندازی این مرکز خیریه اظهار داشت: با توجه به مشکلات معیشتی نیازمندان در سطح شهر و مناطق مختلف، وجود مراکز نیکوکاری این چنینی بیش از پیش احساس می شود که از این رو می بایست بتوانیم از پتانسیل ها و توانمند سازی های دو مجموعه شهری و کمیته امداد امام خمینی (ره) به بهترین نحو استفاده کرد.

وی به دهکده کارآفرینی اشاره کرد و اذعان داشت: بیشتر مشکلات معیشتی شهروندان به موضوع اشتغال مربوط می شود و اگر به این موضوع رسیدگی شود، بخش بزرگی از مشکلات برطرف خواهد شد که راه اندازی دهکده کارآفرینی نیز با همین هدف یعنی ایجاد اشتغال برای دانشجویان و شرکت های دانش بنیان عملیاتی شده است که می تواند زمینه های کسب و کار و تجارت را در حوزه شهری فراهم کند.

شهردار منطقه 9 همچنین به شرکت های استارت آپی اشاره کرد و گفت: در تلاشیم با ارائه شرکت های استارت آپی و شتاب دهنده، سرمایه گذاران را با جوانان نخبه و با استعداد آشنا کنیم که این امر مستلزم همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) می باشد.

مفاخریان در ادامه افزود: مرکز نیکوکاری سرای محله فتح صنعتی می‌تواند در فعال سازی ظرفیت‌های شغلی درون محله‌ای برای توانمند سازی اقتصادی، اجتماعی، بهداشتی و درمانی نیازمندان و شناسایی آنها و همچنین خیرین در سطح محله مثمر ثمر باشد که امید است این حرکت خداپسندانه موجب رفع محدودیت ها شود.

شایان ذکر است اداره آسیب های اجتماعی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه9 با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) اقدام به افتتاح مرکز نیکوکاری سرای محله فتح صنعتی با هدف شناسایی نیازمندان محله فتح و ارائه خدمات مطلوبتر و توانمند سازی توسط خیرین محلی کرده است.

گفتنی است افتتاح مراکز نیکوکاری در سایر سرای محلات دیگر منطقه9 در حال پیگیری است که با اخذ مجوز از کمیته امداد امام خمینی می توان به زودی شاهد افتتاح دیگر مراکز خیریه در سراهای محلات بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد