× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران در حاشیه افتتاح اولین مرکز دائمی پایش سلامت کارکنان شهرداری تهران، از راه‌اندازی مرکز سلامت روان در راستای اصل تقدم پیشگیری بر درمان در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی شرکت شهر سالم،حمید چوبینه با اعلام این مطلب، اظهار داشت:بر اساس طرح […]

مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران در حاشیه افتتاح اولین مرکز دائمی پایش سلامت کارکنان شهرداری تهران، از راه‌اندازی مرکز سلامت روان در راستای اصل تقدم پیشگیری بر درمان در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی شرکت شهر سالم،حمید چوبینه با اعلام این مطلب، اظهار داشت:بر اساس طرح پایش سلامت، خانواده‌های پرسنل و بازنشستگان شهرداری تهران می‌توانند حداقل سالی یکبار مورد چکاپ و معاینات پزشکی قرار گیرند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه راه اندازی مرکز دائمی پایش سلامت در راستای اصل تقدم پیشگیری بر درمان،راه‌اندازی شده است، بیان داشت:در پایش سلامت با استفاده از تجزیه و تحلیل داده‌های این طرح، اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار قرار خواهیم داد و با این اقدام از بسیاری بیماری‌ها که کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران را تهدید می‌کند، جلوگیری خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت شهرسالم شهرداری تهران در ادامه با اشاره به مزایای این طرح، اظهار داشت: شناسایی بیماری فرد و ورود به موقع برای اقدامات درمانی، کاهش هزینه‌های درمان و پیشگیری از عوارض بیماری‌های خطرناک و مخفی از جمله مزایای پایش سلامت کارکنان و بازنشستگان شهرداری محسوب می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران در ادامه به توضیح در خصوص سایر اقدامات شرکت شهر سالم پرداخت و گفت:در راستای ارائه خدمات بیشتر به همکاران و بازنشستگان شهرداری تهران در تلاش هستیم تا با کمک شهرداری مناطق، یک مرکز سلامت روان در هر منطقه راه‌اندازی کنیم.

چوبینه در ادامه با تاکید بر اینکه باید ارتباط سازمانی خوبی میان مرکز پایش سلامت و مرکز سلامت روان وجود داشته باشد، اظهار داشت:مرکز سلامت روان می تواند با ارزیابی سلامت همکاران، اقدامات علمی و پیشگیرانه خوبی را انجام دهد که بی‌شک این اقدامات می‌تواند اثرات مثبت قابل توجهی را بر سلامت و کار همکاران داشته باشد.

وی همچنین در ادامه تصریح داشت:در۱۸مرکزدرمانی شهر سالم، خدمات مربوط به پیشگیری وپایش سلامت انجام می‌شود و کلیه اطلاعات نیزدراین مرکزدائمی جمع‌آوری خواهد شد وبرنامه‌ها و راهبردهای آینده بر اساس این اطلاعات و توسط این مرکزتعیین و اجرا خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرسالم در ادامه با تاکید بر اینکه مجموعه تحت مدیریت وی علاوه برتوسعه خدمات، عدالت درمانی را درمناطقی که ازپوشش درمانی کمتری برخوردارهستند در دستور کار خود قرار داده است، اظهار داشت:با توجه به اینکه درمناطقی همچون۱۱،۹،۱۸و۷مرکزدرمانی متعلق به شهرداری تهران وجود ندارد،شهرداران مناطق به میدان آمدند و زمین‌هایی رابرای احداث درمانگاه اختصاص دادند و انشاا… ساخت و راه‌اندازی این مراکز بزودی انجام خواهد شد.

حمید چوبینه، در پایان با اشاره به اینکه در سال گذشته قریب به 40 هزار نفر از خدمات سیار طرح پایش سلامت بهره برده‌اند، بیان داشت:ازاین تعداد۲۵۰۰نفرعلائم بیماری داشتندکه برای آنهاوقت درمان تعیین وبرای چهارنفردیگرنیزعمل جراحی باهزینه شرکت شهرسالم انجام شد.

روزانه سه گروه پایش سلامت در مراکز درمانی ما مستقر می‌شوند و هزینه استفاده از این خدمات، برای پرسنل و بازنشستگان شهرداری تهران رایگان است.

شهردارتهران نیز در حاشیه افتتاح اولین مرکزدائمی پایش سلامت کارکنان وبازنشستگان شهرداری تهران، اظهار داشت:ماهیت کار بسیاری ازهمکاران ما،سخت وزیان‌باراست و به همین دلیل می‌بایست به صورت دوره‌ای درمعرض پایش سلامت قرارگیرندکه با راه‌اندازی این مرکز،همکاران می‌توانند باتعیین وقت قبلی و به صورت رایگان از این خدمات استفاده نمایند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد