× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شركت راه آهن شهري تهران و حومه ( مترو) با حضور در بيستمين نمايشگاه پژوهش، فناوري و بازار در بخش فرصت هاي ساخت داخل و رونق توليد به اعلام نيازهاي خود براي بومي سازي هر چه بيشتر صنعت مترو پرداخت. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي و امور بين الملل شركت راه […]

شركت راه آهن شهري تهران و حومه ( مترو) با حضور در بيستمين نمايشگاه پژوهش، فناوري و بازار در بخش فرصت هاي ساخت داخل و رونق توليد به اعلام نيازهاي خود براي بومي سازي هر چه بيشتر صنعت مترو پرداخت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي و امور بين الملل شركت راه آهن شهري تهران و حومه (مترو)، بيستمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و بازار، صبح امروز در نمايشگاه بين الملل تهران گشايش يافت.

بر اساس اين گزارش شركت مترو تهران در بخش فرصت هاي ساخت داخل و رونق توليد با هدف اعلام نيازمندي هاي خود در اين نمايشگاه شركت كرده و نيازمندي هاي خود را با هدف بومي سازي هر چه بيشتر در صنعت مترو اعلام كرد.

از جمله اين نيازها مي توان به نازل هاي ايرواشر، كليدهاي GIS، كليدهاي DC، كارتخوان AFC، ساعت مركزي، سيستم مخابرات MSN، سيستم سيگنالينگ، موتورهاي الكتريكي، پله برقي، ريل سوم، و مواردي از اين قبيل اشاره نمود.

همچنين پيروز حناچي شهردار تهران ضمن افتتاح اين نمايشگاه همراه با علي امام مديرعامل شركت مترو تهران به بازديد از غرفه شهرداري تهران و فعاليت هاي اين شركت پرداختند.

هدف از برگزاري اين نمايشگاه كه از تاريخ 27 الي 30 تير ماه جاري به همت سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران برگزار شده به هم رسانی نیازها و توانمندی‌ها در حوزه صنعت و گامی برای کاهش ارزبری ناشی از واردات است .

گفتني است در اين نمايشگاه متخصصان بخش تجهيزات و كارشناسان شركت هاي مشاور مترو به منظور ارتباط با مخاطبان در سالن شماره 7 غرفه شهرداري تهران حضور دارند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه