× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل شرکت شهرسالم برای همکاری با وزارت بهداشت در اجرای «کمپین ملی فشار خون» اعلام آمادگی کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت شهر سالم، سالانه حدود صد هزار نفر بر اثر بیماری فشارخون در کشور فوت می‌کنند. حال به منظور کنترل و پیشگیری از بیماری فشارخون که یک سوم جمعیت […]

مدیرعامل شرکت شهرسالم برای همکاری با وزارت بهداشت در اجرای «کمپین ملی فشار خون» اعلام آمادگی کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت شهر سالم، سالانه حدود صد هزار نفر بر اثر بیماری فشارخون در کشور فوت می‌کنند. حال به منظور کنترل و پیشگیری از بیماری فشارخون که یک سوم جمعیت ایران مبتلاء به آن هستند، طرح ملی با عنوان «کمپین ملی فشار خون» همزمان با عید فطر در سراسر کشور اجرا خواهد شد.

کمپین فشارخون در پایتخت با همکاری شرکت شهر سالم شهرداری تهران به مدت 45 روز در مراکز بهداشتی، پایگاه جامع سلامت، بیمارستان‌ها و مراکز ثابت سیار اجرا خواهد شد.

حمید چوبینه مدیر عامل شرکت شهر سالم گفت:اجرای «کمپین ملی فشار خون» به دستور رئیس جمهور در سطح ملی پیگیری می شود و شهرداری تهران نیز برای انجام هرچه بهتر این اقدام هوشمندانه وزارت بهداشت اعلام آمادگی کرده است.

وی با بیان اینکه شرکت شهر سالم 18 مرکز درمانی در تهران دارد، عنوان کرد:شهروندان و تمامی کارمندان شهرداری تهران می توانند براساس زمان تعیین شده، برای پایش رایگان فشارخون به مراکز درمانی شهر سالم مراجعه کنند.

مدیرعامل شرکت شهر سالم در پایان با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین موضوعات مورد توجه این شرکت پایش سلامت کارمندان شهرداری تهران است، افزود:تعداد بسیاری از کارمندان شهرداری تحت پوشش خدمات درمانی شهر سالم قرار دارند که در پروسه پایش سلامت، بارها وضعیت جسمی آن‌ها مانند فشارخون بررسی می‌شود.

افرادی که وضعیت خطرناکی دارند برای بهبود وضعیت سلامت به مراکز درمانی ارجاع داده می شوند.

به گفته چوبینه در 5 ماه اخیر 38 هزار کارمند شهرداری تهران مورد پایش سلامت قرار گرفتند.

یادآور می شود،«کمپین ملی فشار خون» از 27 اردیبهشت تا 15 تیرماه در تمامی مناطق و حاشیه شهر تهران اجرا می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد