× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

  احکام اعضاء هیئت های رسیدگی به تخلفات توسط پیروز حناچی، شهردار تهران اعطاء شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران،این نشست که صبح امروز برگزار شد،پیروز حناچی شهردار تهران  با تاکید بر نقش هیات های رسیدگی به تخلفات اداری گفت:تشکیل و فعال شدن بیش از […]

 

احکام اعضاء هیئت های رسیدگی به تخلفات توسط پیروز حناچی، شهردار تهران اعطاء شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران،این نشست که صبح امروز برگزار شد،پیروز حناچی شهردار تهران  با تاکید بر نقش هیات های رسیدگی به تخلفات اداری گفت:تشکیل و فعال شدن بیش از پیش هیات ها این پیام را به بدنه سازمان خواهد داد که تفاوت و تمایز عمیق و دقیقی بین کارکنان با عملکرد بالا همراه با سلامت کاری و اداری وجود دارد. این بزرگترین عامل در سلامت سازمان شهرداری خواهد بود.

ابراهیم شیخ، معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران و نماینده موضوع ماده ۳۴ آیین نامه اجرایی قانون رسیدگی به تخلفات اداری نیز در این جلسه گفت:عملکرد فعالانه هیات های رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان، جایگاهی کلیدی در برندینگ سازمان خواهد داشت و شهرداری را در تحقق سومین انتظار شهروندان از مدیریت شهری به جهت کاهش میزان فساد در شهرداری به موفقیت می رساند.

فردین خرازی، دبیر هیات عالی نظارت سازمان امور اداری و استخدامی کشور نیز با حضور در این نشست به تبیین فرایندهای نظارتی پرداخت و تاکید داشت:سرعت عمل هیاتها در رسیدگی به پرونده تخلفات، مهمترین ضامن انضباط و سلامت اداری است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد