× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رعایت اصول آتش نشانی در ساخت و سازها به منظور حفظ امنیت شهروندان و جلوگیری از وقوع حوادث و خطرات احتمالی با جدیت پیگیری می شود و هیچگونه مسامحه ای در این مقوله پذیرفته نخواهد بود.   به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار این […]

رعایت اصول آتش نشانی در ساخت و سازها به منظور حفظ امنیت شهروندان و جلوگیری از وقوع حوادث و خطرات احتمالی با جدیت پیگیری می شود و هیچگونه مسامحه ای در این مقوله پذیرفته نخواهد بود.

 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار این منطقه ‌‌در جلسه کمیته ایمنی اماکن و ساختمانهای محدوده منطقه یک که با حضور امیر مهدیانی مدیر منطقه ۳ آتش نشانی تهران ،معاونین ،شهرداران نواحی ، و ….برگزار شد با بیان مطلب فوق برجدیت شهرداری منطقه یک به پی گیری اجرای اصول آتش نشانی در ساخت و ساز ها تاکید کرد و اظهار داشت: کمیته ایمنی منطقه رصد گودهای پرخطر ،ابلاغ و صدور اخطار به مالکین آنها را به صورت مداوم در دستور کار خواهد داشت.

شهردار منطقه یک به ضرورت احداث ایستگاه آتش نشانی در محدوده های پر ترافیک از جمله ناحیه ۸ و محله چیذر  اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: با وجود محدودیت های فضا و زمین مناسب جهت احداث ایستگاه آتش نشانی در این محدوده، از ایجاد امکانات حداقلی نباید غافل بود بنابراین مکانی تعیین شده  که اقدامات لازم در تسهیل امور ترافیکی،بازگشایی ،رفع موانع و گره ها در دستور کار قرار می گیرد تا ایستگاه آتش نشانی این محدوده با همکاری سازمان آتش نشانی احداث شود.

موسوی به  بازنگری مدیریت استاندارد ایزو 14001 در شمال تهران و ویرایش 2015 آن اشاره کرد و بر مد نظر قرار دادن شاخص های توسعه پایدار علی الخصوص توسعه پایدار زیست محیطی در کلیه اقدامات اجرایی تاکید نمود.

شهردار منطقه یک خاطر نشان ساخت: مدیریت شهری باید به مدیریت استاندارد زیست محیطی باور قلبی داشته و در مسیر پیاده سازی آن با وحدت رویه گام بردارد تا بتوان به توسعه پایدار رسید.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد