× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه 21 از انجام عملیات سراسری اصلاح هندسی و رفع نواقص معابر عبوری موجود در محدوده ورودی غربی پایتخت با هدف کاهش خطرات احتمالی تردد وسایل نقلیه عبوری به هنگام بارش های پاییزی خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، محمدرضا سالمی معاون حمل […]

معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه 21 از انجام عملیات سراسری اصلاح هندسی و رفع نواقص معابر عبوری موجود در محدوده ورودی غربی پایتخت با هدف کاهش خطرات احتمالی تردد وسایل نقلیه عبوری به هنگام بارش های پاییزی خبر داد.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، محمدرضا سالمی معاون حمل ونقل و ترافیک این منطقه با اشاره به اینکه ورودی غربی پایتخت دارای شریان های ارتباطی و شاهراه های مواصلاتی غرب شهر تهران است، گفت: اصلاح هندسی و رفع نواقص معابر عبوری و بزرگراهی در محدوده منطقه 21 با تعامل همه جانبه از سوی پلیس راهور و سایر دستگاه های ذیربط با سرعت و دقت بالایی درحال انجام است.

وی در ادامه افزود: وجود بزرگراه های مهمی مانند “شهید لشگری، فتح و آزادگان” در محدوده منطقه۲۱؛ ضرورت نگهداشت و همچنین رفع نقاط ناامن و گره های ترافیکی و عملیات اصلاح هندسی را بسیار حائز اهمیت می کند.

سالمی با اشاره به این نکته که این منطقه شاهراه مواصلاتی نه استان غربی، شمالی و شمال غربی کشور به سمت پایتخت است، یادآور شد: انجام مستمر اصلاحات هندسی در معابر پرتردد، ایجاد خط کشی های محوری سرتاسری، نصب و مرمت گاردریل ها و رنگ آمیزی سرعت کاه های آسفالتی همه به منظور ایمن سازی و کاهش ریسک تصادفات بالاخص در زمان های بارندگی، صورت می گیرد.

معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه21 در پایان ابراز امیدواری کرد که با انجام اصلاحات هندسی در معابر عبوری ورودی غربی پایتخت؛ شاهد ابراز خرسندی و رضایت هرچه بیشتر شهروندان ساکن در محدوده منطقه21 و همچنین جمعیت شناور ورودی غربی پایتخت باشیم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد