× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیر امور آبفای شهرک امام حسین (ع) اسلامشهر گفت:با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی عملیات اصلاح شبکه در شهرک امام حسین (ع)  شهرستان اسلامشهر انجام شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران،سید علی حسینی گنجی مدیر امور آبفای شهرک امام حسین […]

مدیر امور آبفای شهرک امام حسین (ع) اسلامشهر گفت:با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی عملیات اصلاح شبکه در شهرک امام حسین (ع)  شهرستان اسلامشهر انجام شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران،سید علی حسینی گنجی مدیر امور آبفای شهرک امام حسین (ع) شهرستان اسلامشهر با بیان این خبر گفت : در راستای ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و خارج سازی شبکه قدیمی که بلحاظ فرسودگی و ظرفیت پایین این لوله ها موجب بهم خوردن تعادل در امر ابرسانی با جمعیت فعلی می باشد . علیهذا اصلاح شبکه در بخشی از مناطق این شهرک انجام و به اتمام رسید .

سید علی حسینی گنجی خاطر نشان کرد : این عملیات با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی در شهرک امام حسین (ع) و خیابان شهید اوجاقلو به طول 280 متر انجام شد که طی آن لوله 100 میلی متری پولیکای قدیمی و فرسوده از مدار خارج و بجای آن لوله 110 میلی متری پلی اتیلن نصب و راه اندازی و وارد مدار توزیع شد .

حسینی گنجی یادآور شد : مطالعات لازم در خصوص اجرای الباقی این خطوط انجام شده و به محض تامین اعتبارات تخصیص یافته عملیاتی خواهد شد .

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد