× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ٢ گفت: استفاده از پوشش نانو در جداره مخازن پسماند منطقه برای رفع بوهای بد و  نامطبوع و جلوگیری از انتشار آلاینده های محیط زیست است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ٢ تهران، امیر ناصر هراتی معاون خدمات شهری و محیط زیست […]

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ٢ گفت: استفاده از پوشش نانو در جداره مخازن پسماند منطقه برای رفع بوهای بد و  نامطبوع و جلوگیری از انتشار آلاینده های محیط زیست است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ٢ تهران، امیر ناصر هراتی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام این خبر افزود: استفاده از این مایع پوششی که شیمیایی نبوده و به صورت پلیمری نانو تهیه شده است می تواند نقش مهمی در حفظ محیط زیست داشته باشد.

وی افزود: این اسپری های پوششی با استفاده از تکنولوژی نانو تهیه شده است و با ویژگی آنتی باکتریال خود مانع انتشار بوی بد و نامطبوع زباله ها و همچنین انتشار آلودگی در اطراف مخازن می شود.

هراتی با بیان اینکه در فصل گرما،توجه به شست و شوی مخازن زباله از اولویت های اصلی مدیریت شهری است افزود: افراد زباله گرد و کتفی ها سبب تشدید بوی بد در اطراف مخازن پسماند می شوند و با تفکیک زباله ها و پاره کردن کیسه های زباله باعث نشت شیرابه و بوی بد زباله می شوند.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ٢ حفظ محیط زیست را از وظایف همه شهروندان دانست و افزود: مدیریت شهری این منطقه با به کار گیری تکنولوژی های به روز در نحوه مدیریت، جمع آوری و دفع پسماندهای شهری  برای حفظ محیط زیست شهروندان و ارتقاء کیفیت زیست شهری تلاش می کند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد