× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با توجه به نامگذاری اول تا هفتم بهمن ماه به عنوان هفته ملی سرطان ، اداره سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 13 اقدام به اجرای ویژه برنامه های مختلف با هدف افزایش آگاهی شهروندان در مورد بیماری های سرطان و راه های تشخیص به موقع و زود هنگام این بیماری کرده است […]

با توجه به نامگذاری اول تا هفتم بهمن ماه به عنوان هفته ملی سرطان ، اداره سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 13 اقدام به اجرای ویژه برنامه های مختلف با هدف افزایش آگاهی شهروندان در مورد بیماری های سرطان و راه های تشخیص به موقع و زود هنگام این بیماری کرده است .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، سبحانی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ، هفته ملی سلامت را فرصتی برای راهکار های کنترل سرطان برشمرد و افزود: اداره سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 13 با توجه به شیوه نامه اداره کل سلامت شهرداری تهران و به منظور تلاش در راستای آگاه سازی و حساس سازی جامعه ، ویژه برنامه های مختلفی را در محلات منطقه 13 تدارک دیده و به مرحله اجرا گذاشته است .

وی با اشاره به برگزاری کارگاه های آموزشی در سطح محله افزود: این کارگاه ها با حضور شهروندان در محلات سیزده گانه توسط اداره سلامت منطقه و با همکاری خانه های سلامت برگزار می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه13 ، برگزاری همایش علمی ویژه بانوان را از دیگر برنامه های این هفته برشمرد و اظهار داشت : این همایش پیرامون دسترسی به خدمات بهداشتی مربوط به تشخیص زود رس سرطان برگزار و افراد بهبود یافته این بیماری معرفی می شوند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 13 ادامه داد : میز های خدمت سلامت در بوستان پیروزی و ایستگاه های مترو میزبان شهروندان است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه