× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از ارسال 240 دستگاه ماشین‌آلات و تجهیزات برف‌روبی به مناطق شهرداری تهران خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهرنوشت،صدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران  با اشاره به آخرین وضعیت ارسال تجهیزات به مناطق شهرداری تهران به منظور برف‌روبی در پایتخت اظهار کرد: طی روزهای […]

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از ارسال 240 دستگاه ماشین‌آلات و تجهیزات برف‌روبی به مناطق شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهرنوشت،صدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران  با اشاره به آخرین وضعیت ارسال تجهیزات به مناطق شهرداری تهران به منظور برف‌روبی در پایتخت اظهار کرد: طی روزهای گذشته تعدادی از ماشین‌آلات ما برای کمک به برف روبی در ختیار مناطق شهرداری تهران قرار گرفت.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به شدت یافتن بارش برف در پایتخت از روز گذشته نیز تعدادی دیگر از ماشین‌آلات سازمان مدیریت پسماند به منظور برف‌روبی در اختیار مناطق قرار گرفت. هم‌اکنون نیز 240 دستگاه ماشین‌آلات مجهز برای برف‌روبی در اختیار مناطق است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با بیان اینکه شهرداری مناطق موظف به برف‌روبی در پایتخت هستند گفت: پیمانکاران و شهرداری مناطق تا سه برابر بیش از تجهیزاتی که ما در اختیار داریم تجهیزات و وسایل لازم را در اختیار دارند، اما به منظور ارائه کمک و پشتیبانی، افزون بر ظرفیت مناطق تعدادی از تجهیزات از سوی سازمان مدیریت پسماند از جمله نمک‌پاش‌ و ماشین‌آلات مکانیزه در اختیار شهرداری مناطق قرار گرفته است.

وی در پاسخ به این سؤال که بارش برف در روز گذشته باعث بروز مشکلاتی در جمع‌آوری پسماند شده است یا خیر، گفت: خوشبختانه در مناطقی که درگیر برف بودند جمع‌آوری زباله به صورت مناسب انجام و زباله‌ها به آرادکوه نیز منتقل شده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد