× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

  نخستین محموله کمک های مردمی شهروندان ساکن در محله های ورودی غربی پایتخت و کارکنان شاغل در شهرداری منطقه21به مناطق سیل زده ارسال شد. به گزار ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 21 تهران،از طریق همکاری و مشارکت شهروندان و اعتماد آنان به مدیریت شهری وبا هدف کمک رسانی بیشتر و […]

 

نخستین محموله کمک های مردمی شهروندان ساکن در محله های ورودی غربی پایتخت و کارکنان شاغل در شهرداری منطقه21به مناطق سیل زده ارسال شد.

به گزار ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 21 تهران،از طریق همکاری و مشارکت شهروندان و اعتماد آنان به مدیریت شهری وبا هدف کمک رسانی بیشتر و ایجاد شرایطی مناسب تر برای هموطنان سیل زده؛ نخستین محموله کمک های مردمیبا تعامل مطلوب فی مابین مساجد، مدارس و سرای محلات با مجموعه مدیریت شهری؛ جمع آوری، بسته بندی، بارگیری و ارسال شد.

 

بنا بر این گزارش؛ طی بازدید میدانی نمایندگان ویژه منطقه21 از مناطق سیل زده استان خوزستان و بررسی موارد مورد نیاز، برگزاری جلسات مستمر با فرمانداران این استان با هدف نیازسنجی های لازم و همچنین اطلاع دقیق از اقلام مصرفی مورد نیاز هموطنان سیل زده و آسیب دیده از سیل، سرانجام اقلام مورد نیاز با همت شهروندان و کارکنان شاغل در مجموعه شهری منطقه21 جمع آوری و در قالب تریلر های کانتینر بر به مناطق سیل زده اعزام شد.

 

در همین راستا و به مناسبت تقارن اعیاد خجسته شعبانیه با روزهایی که برخی از هموطنان به علت بروز سیل در رنج به سر می برند، “ویژه برنامه جشن میلاد سرداران کربلا” در محل بوستان وصال واقع در ناحیه یک منطقه21 با هدف جمع آوری بخش دوم کمک های مردمی جهت ارسال به مناطق آسیب دیده از سیلاب برگزار شد.

 

لازم به ذکر است؛ امید است در اسرع وقت و طی هماهنگی های لازم با مدیران استانی و مسئولین نهادهای امدادرسان مستقر در استان های سیل زده، محموله دیگری از کمک های مردمی از طرف منطقه21 ارسال شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد