× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در کسوت شهردارشب از چهار منطقه 21 ، 18 ،19 ،16 و مکان اسکان کارگری و گرمخانه منطقه 18 بازدید بعمل آورد و ضمن گفتگو با مسئولان و مأموران شیفت شب بر نگهداشت شهر و ارائه خدمات بیشتر به افراد بی خانمان تأکید کرد . به گزارش ثمره نیوز […]

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در کسوت شهردارشب از چهار منطقه 21 ، 18 ،19 ،16 و مکان اسکان کارگری و گرمخانه منطقه 18 بازدید بعمل آورد و ضمن گفتگو با مسئولان و مأموران شیفت شب بر نگهداشت شهر و ارائه خدمات بیشتر به افراد بی خانمان تأکید کرد .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران،عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، در کسوت شهردار شب پایتخت مسئولیت خود را از ساعت 19 آغاز کرده و با حضور در منطقه 21 از مسیل رودخانه قوری چای بازدید بعمل آورده و به معاون شهرسازی این منطقه در خصوص کنترل وضعیت پروانه های صادره در این محدوده دستورات لازم را صادر کرد.

وی هم چنین در جریان چگونگی ارائه خدمات و نظافت معابر شهری این منطقه قرار گرفته و از نزدیک با کارگران و مدیران این منطقه گفتگو کرده و موارد لازم را یادآور شد .

گلپایگانی با حضور در منطقه 18 به همراه شهردار این منطقه سری هم به مکان اسکان کارگری زده و از نحوه ارائه خدمات به پاکبانان و محل اسکان این افراد بازدید بعمل آورد.

هم چنین شهردار شب با حضور در ناحیه 2 منطقه 18 ضمن بازدید از بخش های مختلف گرمخانه این منطقه؛ بر ارائه خدمات به افراد بی خانمان و رسیدگی به مشکلات این افراد تأکید کرد.

هم چنین معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران پس از بازدید میدانی از حریم شهرداری منطقه 18 ضمن تأکید بر صیانت از حریم منطقه و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در خصوص بررسی مسائل مسیر رودخانه قوری چای با شهردار منطقه تبادل نظر کرد.

شهرداری منطقه 19، مقصد بعدی شهردار شب بود که با سرکشی به این منطقه به همراه معاون شهرسازی از ناحیه 3 این منطقه بازدید بعمل آورده و در جریان مسائل و مشکلات این منطقه قرار گرفت.

شهردار شب در ادامه گشت شبانه خود با حضور در ساختمان ستادی این منطقه در جریان چگونگی ارائه خدمات پرسنل شفیت شب قرار گرفته و ضمن گفتگو و بر رفع موارد مطرح شده تأکید کرد .

هم چنین با توضیحات یکی از مسئولان شهربان این منطقه،  گلپایگانی در جریان چگونگی جمع آوری و ساماندهی افراد بی خانمان در حوالی میدان شوش و خدمات ارائه شده به آنان قرار گرفت.

عبدالرضا گلپایگانی ارائه خدمات رفاهی و بهداشتی به افراد بی خانمان را در شرایط خاص کشور و شیوع بیماری کرونا بسیار با اهمیت خوانده و تأکید کرد که شهرداری تهران تمام توان خود را برای ساماندهی این افراد به کار خواهد بست تا از آلام این افراد کاسته شود .

معاون شهردار تهران تصریح کرد: ارائه خدمات به محلات کم برخوردار و افزایش سطح سرانه‌ خدماتی می تواند کاهش آسیب‌های اجتماعی را بهراه داشته باشد و در این مسیر شهرداری تهران نسبت به سایر دستگاه های متولی همواره پیش قدم بوده تا شعار” تهران شهری برای همه “را محقق سازد .

در ادامه شهردار شب با پیاده روی در خیابان شهید صابونچی و معابر این محدوده در جریان وضعیت ساخت وساز و ساماندهی این محله قرارگرفته و نکات ضروری را برای حل مسائل موجود به معاون شهرسازی منطقه یادآور شد.

حضور در مرکز کنترل ترافیک و مانیتورینگ و رصد پیام ها، پایان بخش گشت شبانه شهردار شب بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه