× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار تهران طي حكمي بخشي از اختيارات خود در خصوص درآمدهاي حاصل از جرايم راهنمايي و رانندگي را به علي امام، مدير عامل شركت راه آهن شهري تهران و حومه(مترو) تفويض و تنفيذ كرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي و بين الملل شركت راه آهن شهري تهران و حومه (مترو)، بر […]

شهردار تهران طي حكمي بخشي از اختيارات خود در خصوص درآمدهاي حاصل از جرايم راهنمايي و رانندگي را به علي امام، مدير عامل شركت راه آهن شهري تهران و حومه(مترو) تفويض و تنفيذ كرد.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي و بين الملل شركت راه آهن شهري تهران و حومه (مترو)، بر اساس اين حكم پيروز حناچي، شهردار محترم تهران بخشي از اختيارات خود ناشي از مفاد مواد 52 و 53 قانون محاسبات عمومي كشور در خصوص اجراي پروژه هاي مرتبط با احداث زير گذر عابر پياده مترو، ذيل اعتبارات موضوع ماده( 23) قانون رسيدگي به تخلفات رانندگي مصوب اسفند 1389 را به علي امام ، مدير عامل شركت راه آهن شهري تهران و حومه (مترو)، تفويض و تنفيذ كرد.


براساس اين حكم؛ شرايطي فراهم شده است تا شركت راه آهن شهري تهران و حومه (مترو)،با استفاده از منابع حاصل از جرايم رانندگي ، در خصوص زيرگذرهاي عابر پياده و ورودي دوم مترو جهت بهينه سازي معابر شهري قابل دسترسي به مترو براي تمامي اقشار مختلف شهروندان عمل كند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد