× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با تأکید شهردار منطقه ۱۳ فرآیند احیاء، بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری محلات ناحیه یک در دستور کار مدیران قرار گرفت. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده در جلسه شورای مدیران با اشاره به بازدیدهای میدانی انجام شده مدیر کل دفتر شهردار […]

با تأکید شهردار منطقه ۱۳ فرآیند احیاء، بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری محلات ناحیه یک در دستور کار مدیران قرار گرفت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده در جلسه شورای مدیران با اشاره به بازدیدهای میدانی انجام شده مدیر کل دفتر شهردار تهران از منطقه ۱۳ گفت: املاکی که ضرورت دارد به قید فوریت تملک شود، شناسایی و اقدامات بعدی جهت نوسازی بافت های فرسوده در این ناحیه به عنوان اولویت نخست در دستور کار قرار گیرد.

وی همچنین در این جلسه ضمن تقدیر از همکاران خود در اجرای طرح جمع آوری بساط گران خیابان پیروزی، بر رفع سد معبر وانت ها در معابر تأکید کرد و افزود: نقاط دارای سد معبر وانتی در سطح نواحی شناسایی و با هماهنگی پلیس راهور این نقاط نیز ساماندهی شوند.

مرتضی رحمان زاده در عین حال خواستار حضور و بازدید مستمر شهرداران نواحی ۴ گانه از سطح محلات شد و تصریح کرد: شهرداران نواحی مسئول اصلی شناسائي مشكلات و معضلات ناحيه خود هستند و اقدامات مثبت نواحی موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم می کند.

توجه به موضوع نگهداشت شهر، شناسایی فضاهای شهری برای افزایش سرانه های فضای سبز، انجام پروژه های رنگ در شهر با بهره گیری از ظرفیت دانش آموزان، تعامل با شهرداری مناطق و تبادل تجربیات برای پیشبرد بهتر خدمت رسانی به شهروندان و هماهنگی لازم برای اسکان نیروهای خدمات شهری برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در مرز خسروی و… از جمله مهمترین بخش های سخنان شهردار منطقه ۱۳در این جلسه بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد