× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون فنی و عمرانی منطقه21 از اجرای “عملیات کنترل آب گرفتگی” در مرز مشترک مناطق 21و18 خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، مهدی قره خانی معاون فنی و عمرانی این منطقه با بیان خبر فوق گفت: با توجه به شروع فصل پاییز و آغاز بارش های فصلی؛ […]

معاون فنی و عمرانی منطقه21 از اجرای “عملیات کنترل آب گرفتگی” در مرز مشترک مناطق 21و18 خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، مهدی قره خانی معاون فنی و عمرانی این منطقه با بیان خبر فوق گفت: با توجه به شروع فصل پاییز و آغاز بارش های فصلی؛ به منظور رفع نقاط آبگیر در کندروی بزرگراه فتح، منطقه21 اقدام به احداث نهر در محدوده کوی صابر در امتداد کالبرت مجموعه نظامی ذوالفقار در محدوده مشترک مناطق 21 و 18 کرده است.

وی در ادامه افزود: عملیات عمرانی رفع نقاط آبگیر منطقه21 باتوجه به حجم بالای عبور و مرور وسایل نقلیه و همچنین وسعت فراوان معابر عبوری بزرگراهی به صورت ویژه در دستورکار معاونت فنی و عمرانی ورودی غربی پایتخت قرار دارد.

قره خانی در پایان یادآور شد: نهر جدید احداثی محدوده کوی صابر به طول حدودی 300 متر است که موجب هدایت آب به پایین کالبرت می شود و همچنین به منظور کنترل آبگرفتگی در ورودی مجموعه نظامی ذوالفقار نسبت به ترمیم و بازسازی کالبرت موجود اقداماتی صورت گرفته است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد