× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه 13 ازاجرای طرح پایلوت خیابان پرچم در این منطقه خبر داد و گفت : با اجرای این طرح ، پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در آینده نزدیک به عنوان المان اصلی این منطقه در سراسر محلات منطقه خواهد درخشید. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، مرتضی […]

شهردار منطقه 13 ازاجرای طرح پایلوت خیابان پرچم در این منطقه خبر داد و گفت : با اجرای این طرح ، پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در آینده نزدیک به عنوان المان اصلی این منطقه در سراسر محلات منطقه خواهد درخشید.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه 13 تهران، ایجاد حس همبستگی و تعلق به یک ماهیت و ارزش مشترک را ویژگی منحصر به فرد پرچم خواند و افزود: پرچم و نشان ملی می تواند آحاد یک ملت را از هر اقلیت ، قشر و گروهی ، تحت یک مفهوم و ارزش فراگیر به نام ملیت گرد هم آورد و آنها را به عنوان اجزای موثر و ارزشمند عنصر ملیت، با یکدیگر پیوند دهد.

وی در خصوص اجرای طرح پایلوت خیابان پرچم در این منطقه اظهار داشت: با اجرای این طرح، محور های خاقانی ، بلوار اشراقی، مسیل جاجرود با استفاده از پرچم آذین بندی می شود.

شهردار منطقه 13 در خصوص اجرای عملیات رنگ آمیزی پایه پرچم های محدوده ادامه داد : 250 پایه پرچم در محور های بزرگراه امام علی تقاطع خیابان های صفا و پیروزی، میدان کلاهدوز،پل رودکی، پل رسالت،پل12فروردین،پل خاقانی ،فلکه اول نیروی هوایی، مترو کلاهدوز رنگ آمیزی شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد