× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر گفت:اگر می خواهیم در جامعه امنیت و آرامش بیشتری در زمینه جرم و تخلف را شاهد باشید باید فرهنگ احترام به قانون و رعایت حقوق دیگر شهروندان را از کودکی در خانواده ها به فرزندان خود آموزش دهیم تا شاهد جامعه ای پویا،پرنشاط و آرام باشیم.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی ثمره نیوز،سرهنگ علی آقا کارخانه فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ثمره نیوز، با اشاره به معضل مزاحمت های خیابانی گفت:طی مطالبه مکرر مردم شریف شهرستان،جلسات متعددی با پلیس های تخصصی و فرمانده کلانتری ها برای جلوگیری و برخورد با مزاحمت های خیابانی برگزار شد.

وی اظهار داشت:مقرر شد که از این پس گشت های انتظامی و راهور در سطح مناطق حضور محسوسی داشته باشند تا همه مردم مخصوصا اولیایی که دانش آموز دختر دارند امنیت و آرامش بیشتری را احساس کنند تا ان شاءالله بتوانیم قدمی در جهت کاهش نگرانی خانواده ها برداریم.

سرهنگ علی آقاکارخانه در ادامه افزود:برای ایجاد امنیت و برقراری نظم بیشتر در سطح شهرستان اسلامشهر همچنان طرح هایی از جمله اقتدار،مبارزه با توزیع کنندگان مواد مخدر،سرقت،جمع آوری سلاح و مهمات غیر مجاز  و … در حال اجرا است، اما در مسئله روزه خواری در ملأعام، اکیپ هایی در سطح شهرستان از ابتدای ماه مبارک رمضان در حال رصد این معضل هستند که در صورت رویت با افراد متخلف برابر قوانین برخورد خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر تصریح کرد:اگر می خواهیم در جامعه امنیت و آرامش بیشتری در زمینه جرم و تخلف را شاهد باشید باید فرهنگ احترام به قانون و رعایت حقوق دیگر شهروندان را از کودکی در خانواده ها به فرزندان خود آموزش دهیم تا شاهد جامعه ای پویا،پرنشاط و آرام باشیم.

وی در ادامه گفت: به دلیل فاصله کم شهرستان اسلامشهر با پایتخت باعث شده است تا موج مهاجرت ها از شهرستان های دیگر کشور به این شهرستان رو به افزایش باشد،که این امر آمار معتادین متجاهر را در سطح معابر افزایش داده است، که لازم است هرچه سریعتر مکانی برای نگهداری این افراد با عنوان گرمخانه یا هر عنوان دیگر توسط دستگاه های متولی ایجاد شود تا نیروی انتظامی بتواند با آرامش بیشتر نسبت به جمع آوری معتادین اقدام کند.

سرهنگ علی آقا کارخانه خاطر نشان کرد:مردم شریف شهرستان اسلامشهر می توانند هرگونه مورد مشکوک را با شماره تلفن ۱۱۰ تماس گرفته تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن در محل های اعلامی حضور پیدا کنند و پلیس در حد توان در کنار شما می باشد .

 

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر در پایان گفت: سامانه ارتباطی ۱۹۷ آماده دریافت هرگونه تقدیر،تشکر،پیشنهاد،انتقاد و یا شکایت شما شهروندان اسلامشهری در خصوص عملکرد پلیس بوده و این مشارکت ما را در تأمین نظم و امنیت بهتر یاری می کند.

 

انتهای پیام/

حسین رشیدی

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه