× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون فنی و عمران شهرداری تهران به همراه شهردار منطقه9 و جمعی از مدیران شهری از روند پیشرفت عملیات اجرایی محور جنوبی بلوار استاد معین به خیابان سی متری جی بازدید به عمل آورد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9، در این بازدید صبوری معاون فنی و عمران شهرداری تهران […]

معاون فنی و عمران شهرداری تهران به همراه شهردار منطقه9 و جمعی از مدیران شهری از روند پیشرفت عملیات اجرایی محور جنوبی بلوار استاد معین به خیابان سی متری جی بازدید به عمل آورد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9، در این بازدید صبوری معاون فنی و عمران شهرداری تهران با بیان اینکه عملیات احداث محور جنوبی بلوار استاد معین از مرز 70% درصد گذشته است، از تلاش برای تکمیل این مسیر طبق برنامه زمان بندی خبر داد و گفت: بخش عمده اقدامات مربوط به محور جنوبی با جدول گذاری و زیر سازی مسیر به اتمام رسیده است که با پیش بینی های به عمل آمده طبق برنامه زمان بندی عملیات اجرایی در موعد مقرر به اتمام خواهد رسید.

همچنین در ادامه بازدید مدیران شهری از محور استاد معین در قسمت شمالی، معاون فنی و عمران شهرداری تهران ضمن بازدید از روند پیشرفت پروژه زیر گذر خیابان استاد معین- آزادی تاکید کرد: با اتمام این پروژه در زمان مقرر، شاهد افزایش ظرفیت معابر شمالی و جنوبی منطقه و حذف گردش های اضافی در خیابان و میدان آزادی خواهیم بود.

سید علی مفاخریان شهردار منطقه9 تهران، ضمن قدر دانی از بازدید های مستمر معاون فنی و عمران شهرداری تهران، ابراز امیدواری کرد: با اتمام پروژه های فرا منطقه ای واقع در منطقه9 شاهد ساماندهی ترافیک سنگین معابر منتهی به سه راه آذری و کاهش ترافیک میدان آزادی باشیم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد