× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاونت حمل ونقل وترافیک شهرداری منطقه یک تهران، سلسله کارگاه های آموزشی را برای 3 هزار و 700 راننده تاکسی با محوریت قوانین راهنمایی ورانندگی وآیین حقوق شهروندی در سطح منطقه یک برگزار کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، محمد خردمند معاون حمل ونقل وترافیک شهرداری این […]

معاونت حمل ونقل وترافیک شهرداری منطقه یک تهران، سلسله کارگاه های آموزشی را برای 3 هزار و 700 راننده تاکسی با محوریت قوانین راهنمایی ورانندگی وآیین حقوق شهروندی در سطح منطقه یک برگزار کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، محمد خردمند معاون حمل ونقل وترافیک شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت : در سیستم های حمل و نقل عمومی درون شهری، تاکسی وسیله نقلیه ای است که در آن تاکسیرانان بطـور مستقیم با مسافران در ارتباط هستند بر همین اساس رفتار مناسب، عالمانه و آگاهانه تاکسیرانان همراه با حفظ حقوق شهروندی مسافر می تواند در ارتقای سطح ایمنی و خدمات رسانی به شهروندان تاثیر بسزایی داشته باشد.

وی تصریح کرد : بر اساس برنامه ریزی های بعمل آمده، رانندگان تاکسی در سطح منطقه با محوریت حقوق شهروندی ورعایت قوانین ومقررات وایمنی ،اخلاق حرفه ای، ارتباطات،کنترل خشم و… بصورت تئوری تحت آموزش قرار می گیرند.

خردمند افزود : این کارگاه آموزشی با مشارکت دانشگاه علمی وکاربردی حمل ونقل وترافیک وگروه مشاوره پیشگامان با هدف با لا بردن سطح اطلاعات رانندگان و افزایش کارائی وایجاد فضای آرام وایمن به صورت هفتگی با حضور حداقل 30 نفر از رانندگان برگزار می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد