× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

آمادگی توسعه فضای سبز در اراضی بیمارستان مسیح دانشوریشهرداری منطقه یک آمادگی دارد  نسبت به توسعه این مرکز بخصوص توسعه فضای سبز در اراضی متعلق به بیمارستان مسیح دانشوری همکاری لازم را با مدیریت مجموعه داشته باشد. به گزارش ثنره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار این منطقه […]

آمادگی توسعه فضای سبز در اراضی بیمارستان مسیح دانشوریشهرداری منطقه یک آمادگی دارد  نسبت به توسعه این مرکز بخصوص توسعه فضای سبز در اراضی متعلق به بیمارستان مسیح دانشوری همکاری لازم را با مدیریت مجموعه داشته باشد.

به گزارش ثنره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار این منطقه در دیدار با علی اکبر ولایتی رییس مرکز آموزشی و پژوهشی مسیح دانشوری و سایر مدیران این مرکز ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: بیمارستان مسیح دانشوری قطب درمانی شمال شرق تهران و شمال تهران است و مدیریت شهری در ارائه خدمت و همکاری نزدیک با این مرکز عام المنفعه دریغ نخواهد کرد.

شهردار منطقه یک تاکید کرد این مرکز درمانی نقطه امیدبخش برای بسیاری از بیماران است و مدیریت شهری برای ایجاد حس آرامش و امنیت روانی بیماران و همراهان آنها از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد کرد .

وی با ارائه گزارش اجمالی از فعالیتهای مدیریت شهری منطقه گفت شهروندان شمال تهران و شمیران مشارکت جو و مشارکت پذیر هستند .

 

موسوی افزود:شهروندان شمیران آماده مشارکت در اداره شهر هستند و ما باید زمینه این مشارکت را ایجاد و فرصت فعالیت مشارکتی در پروژه های شهری را برای شهروندان فراهم کنیم.

 

وی گفت:در تلاش هستیم ارزشهای شمیران را در بعد محلی و مذهبی، بیش از پیش حفظ و احیا کنیم و این بدون همکاری بزرگان شمیران مقدور نیست.

 

علی اکبر ولایتی نیز شمیران را دارای هویتی تاریخی و فرهنگی دانست و گفت: بزرگان شمیران گنجینه اصلی این منطقه هستند و هویت شمیران با حفظ هویت محلی، مذهبی، دینی و تاریخی  آن  حفظ می شود.

 

وی افزود: این بیمارستان خدمات بسیاری به بیماران از سراسر کشور و از سایر کشورهای همسایه  ارائه میکند بر همین اساس باید بستر پذیرایی  از مراجعان ارتقا و بهبود یابد.

 

گفتنی است در این گفتگو مقرر گردید طرح جامع توسعه این مرکز درمانی تهیه و با مدیریت شهری به اشتراک گذاشته شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد