× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار تهران گفت: منطقه 17 یکی از مناطق محروم تهران است و خدمات شهری تناسبی با جمعیت متراکم در آن ندارد. به همین دلیل یکی از اهداف ما ارائه خدمات بیشتر به شهروندان این منطقه است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهرنوشت، پیروز حناچی صبح امروز در آیین بهره برداری از 17 پروژه مشارکتی، […]

شهردار تهران گفت: منطقه 17 یکی از مناطق محروم تهران است و خدمات شهری تناسبی با جمعیت متراکم در آن ندارد. به همین دلیل یکی از اهداف ما ارائه خدمات بیشتر به شهروندان این منطقه است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهرنوشت، پیروز حناچی صبح امروز در آیین بهره برداری از 17 پروژه مشارکتی، عمرانی و ترافیکی شهرداری منطقه 17 گفت: این منطقه یکی از مناطق محروم تهران است و خدمات شهری تناسبی با جمعیت متراکم در آن ندارد. به همین دلیل یکی از اهداف ما ارائه خدمات بیشتر به شهروندان این منطقه است.

وی به عبور راه آهن تهران-تبریز از منطقه 17 اشاره و عنوان کرد: راه آهن در توسعه این منطقه نقش بسزایی داشته است به طوری که جمعیت زیادی از مردمی که در ابتدا در این منطقه سکونت گزیدند کارکنان راه آهن بودند. براین اساس، امیدوارم محور راه آهن در این منطقه بتواند زمینه توسعه بیشتر را فراهم کند.

به گفته شهردار تهران؛ «مسابقه بازآفرینی محور شهری؛ طراحی فضای فوقانی تونل راه آهن تهران – تبریز» انجام شده و به زودی فعالیت های اجرایی آن آغاز خواهد شد.

حناچی به تعداد قابل توجه شهیدان در این منطقه اشاره کرد و گفت: تعداد زیاد شهیدان دفاع مقدس در این منطقه نشان از روحیه انقلابی و مذهبی مردم منطقه 17 دارد و امیدوارم با تلاش همکاران، فضای بهتری برای مردم عزیز این منطقه فراهم شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد