× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رویداد نوآورانه مدیریت هوشمند پسماند شهری که اولین رویداد از سلسله رویدادهای ارایه نیازهای فناورانه و نوآورانه شهرداری تهران است، روز دوشنبه، نهم اردیبهشت ماه با حضور شهردار تهران برگزار می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان فاوای شهرداری تهران، در این رویداد پیروز حناچی، شهردار پایتخت و  علی وحدت […]

رویداد نوآورانه مدیریت هوشمند پسماند شهری که اولین رویداد از سلسله رویدادهای ارایه نیازهای فناورانه و نوآورانه شهرداری تهران است، روز دوشنبه، نهم اردیبهشت ماه با حضور شهردار تهران برگزار می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان فاوای شهرداری تهران، در این رویداد پیروز حناچی، شهردار پایتخت و  علی وحدت رییس صندوق نوآوری و شکوفایی ، مدیران ارشد شهرداری، نمایندگان بخش خصوصی، استارتاپ ها، مجموعه‌های نوآور و دانش بنیان و اعضای نظام صنفی رایانه‌ای حضور  دارند.

محمد فرجود، مدیرعامل فاوای شهرداری تهران ، هدف اصلی این برنامه را ارایه فرصت‌ها، چالش‌ها و نیازهای شهرداری تهران در حوزه فناوری و نوآوری‌های مرتبط با مدیریت پسماند و پساب شهری معرفی کرد و گفت: در این رویداد که توسط مرکز و دبیرخانه تهران هوشمند با همکاری مشترک “سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران” ، “سازمان مدیریت پسماند” ، “صندوق نوآوری و شکوفایی” و با هدف حرکت شهر تهران به سمت شهر هوشمند برگزار می‌گردد ، ضمن ارائه نقشه راه خدمات تهران هوشمند و مدل‌های همکاری و حمایت از کسب و کارهای نوآور، اولویت‌های شهر تهران در حوزه مدیریت پسماند بیان شده و در این خصوص تبادل نظر خواهد شد.


علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌توانند با مراجعه به نشانی https://evnd.co/H4xl9  به صورت رایگان در این همایش یک روزه ثبت نام نمایند.
اطلاعات بیشتر درباره این رویداد در وب سایت smart.tehran.ir یا از طریق تماس با شماره‌های 63-88398543 قابل دسترس است. گفتنی است این برنامه روز دوشنبه نهم اردیبهشت ماه از ساعت 9 صبح تا 12 در تالار ایوان شمس برگزار می‌شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد