× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز،تهران یکی از شهرهای مهم برای سرمایه گذاری می باشد که ساخت و ساز در مناطق مختلف آن رواج دارد. در زمان سرمایه گذاری باید به محل احداث سازه دقت شود و آینده ملک را در نظر گرفت. منطقه ۲۲ تهران از مکان هایی است که سازه های  آن هم برای زندگی […]

به گزارش ثمره نیوز،تهران یکی از شهرهای مهم برای سرمایه گذاری می باشد که ساخت و ساز در مناطق مختلف آن رواج دارد. در زمان سرمایه گذاری باید به محل احداث سازه دقت شود و آینده ملک را در نظر گرفت. منطقه ۲۲ تهران از مکان هایی است که سازه های  آن هم برای زندگی و هم برای سرمایه گذاری بسیار مهم است.

یکی از پروژه های مهم این منطقه نارنجستان ۳ می باشد که مطابق بر تمام اصول مهندسی است که یک سرمایه گذاری میان مدت به حساب می آید و نباید از آن غافل شد. آشنایی با این پروژه می تواند به یک فرصت بسیار مناسب تبدیل شود، پس تا پایان این مقاله را دنبال کنید.

 

موقعیت مکانی عالی پروژه نارنجستان ۳

لوکیشن و محل احداث این پروژه به گونه ای است که هر خریداری را به سمت خود می کشد. پروژه نارنجستان ۳ در منطقه ۲۲ تهران در حال ساخت می باشد، قرار گرفتن در نزدیکی بزرگراه و اتوبان همت قسمتی دیگر از لوکیشن این پروژه است.  ویوی طبیعی و روبه کوهستان برای ساکنان واحدها بسیار جذاب خواهد بود.

نارنجستان ۳ دارای دسترسی مناسب به روستای تفریحی و گردشگری وردیج و واریش، شهربازی هزار و یک شهر و  بازار ایران مال دارد که ساکنان واحدهای آن به راحتی و در یک زمان کم می توانند خرید های روزانه خود را انجام دهند.

 

سازنده پروژه نارنجستان ۳

این پروژه با کاربرد مسکونی توسط شرکت ابنیه آکام در حال ساخت است که قبل از این پروژه، وظیفه و مسئولیت ساخت نارنجستان های ۱ و ۲ را بر عهده داشته است. موفقیت در این پروژه ها و پروژه های متعدد دیگر، خیال خریداران را راحت کرده است و می دانند که واحدهای تحویلی،  از هر نظر بی نظیر می باشند. این تعاونی اعلام کرده است که واحد ها را ۳۶ ماه به مشتریان تحویل خواهد داد که موعد آن تقریبا وسط سال ۱۴۰۱ می باشد.

 

مشخصات طبقات و واحدهای پروژه نارنجستان ۳

این پروژه مسکونی می باشد که در یک منطقه خوش آب و هوای تهران به دور از آلودگی ساخت آن به پایان می رسد. نارنجستان ۳ دارای دو برج می باشد که تعداد طبقات آن ۱۴ و هر طبقه، ۸ واحد در حال ساخت را داراست. مجموع تمام واحدهای این پروژه ۱۷۶ می باشد که از نظر تعداد فضای مناسبی را برای ساکنان فراهم می کند زیرا نه زیاد خلوت و نه زیاد شلوغ است.

لازم به ذکر است که این پروژه دارای دو طبقه منفی است و باقی طبقات بر روی زمین جای گرفته اند. نقشه واحد ها بسیار شیک است که دارای متراژ ۱۴۴ متری می باشد و آن ها را سه خوابه طراحی کرده اند. در این پروژه هر واحد یک انباری دارد که یکی از ویژگی های آن به حساب می آید.

اما اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محبوبیت این پروژه هستید می توانید به مقاله بررسی محبوبیت پروژه های نارنجستان ۳ سه در منطقه ۲۲ تهران چیست؟ مراجعه کنید.

 

امکانات واحدهای نارنجستان ۳

برج بدون امکانات، چندان خریداری  ندارد و افراد کمتری برای سکونت به آن مراجعه می کنند. پروژه های نارنجستان ۳ از امکانات لازم برای زندگی برخوردار است و با توجه به آن ها، متقاضیان زیادی هم برای سرمایه گذاری و هم برای سکونت خواهد داشت. برخی از امکانات واحدهای پروژه نارنجستان ۳ در زیر ذکر شده است.

  • فضایی مناسب برای کودکان در نظر گرفته اند تا به جای رفتن به مکان های شلوغ در نزدیکی منزل خود، به بازی مشغول شوند.
  • با داشتن لابی و طراحی مناسب آن، فضایی دلنشین و آرامش بخش را برای ساکنان ایجاد کرده اند.
  • سالن های ورزشی با امکانات مناسب را در پروژه جای داده اند تا نیاز به مراجعه به اماکن دیگر نباشد.
  • نمای شیک با نور پردازی عالی و زیبا، پروژه را از دور نمایان خواهد کرد.
  • واحدها به سیستم هوشمند هشدار و اطفاء حریق مجهزند و همین باعث جلوگیری از اتفاقات متعدد می شود.
  • کنترل پروژه به واسطه نصب دوربین های مدار بسته خطرهای احتمالی را به شدت کاهش می دهد.
  • نصب درب های ضد سرقت برای ورودی هر واحد، یکی دیگر از امکانات نارنجستان ۳ محسوب می شود.
  • واحدها از نظر سیستم های گرمایشی و سرمایشی جدا هستند و هر واحد از دیگری مستقل است.
  • دارا بودن سالن های اجتماعات می تواند مکانی مناسب برای مدیریت بهتر برج باشد.

 

چگونگی خرید و فروش واحدهای پروژه نارنجستان ۳

در ابتدای کار واحدها پیش فروش شده اند و که واحدها برای این افراد متری ۷٫۵ میلیون تومان تمام می شود. این مبلغ شامل هزینه ساخت و هزینه مربوط به تراکم زمین می باشد. قسط بندی این پروژه به این صورت است که صاحبان ملک باید هر دو ماه یک بار، مبلغ ۳۰ میلیون تومان را به حساب شرکت واریز کنند.

البته تورم و بالا رفتن قیمت ها برای این پروژه تاثیر گذار است که برای اطلاع دقیق تر از قیمت ها می توان در همان روز با تعاونی تماس گرفت. در حال حاضر امتیاز واحدهای این پروژه امکان معامله به صورت یک و نیم دانگ، سه دانگ، چهار و نیم دانگ و شش دانگ را دارا می باشند.

 

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه