× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

صبح روز سه شنبه مورخ 19آذر ماه 98 با حضور پیروز حناچی شهردار تهران؛ 48پروژه مشارکتی عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری و اجتماعی-فرهنگی در منطقه21 مورد بهره برداری و دو پروژه عمرانی-ترافیکی دیگر کلنگ زنی خواهد شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، فاز نخست تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید لشگری-بلوار کرمان […]

صبح روز سه شنبه مورخ 19آذر ماه 98 با حضور پیروز حناچی شهردار تهران؛ 48پروژه مشارکتی عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری و اجتماعی-فرهنگی در منطقه21 مورد بهره برداری و دو پروژه عمرانی-ترافیکی دیگر کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، فاز نخست تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید لشگری-بلوار کرمان خودرو(دوگاز) به عنوان بزرگترین پروژه مشارکتی عمرانی-ترافیکی غرب پایتخت در منطقه21 با حضور شهردار تهران به بهره برداری می رسد؛ همچنین فاز دوم اجرایی این پروژه فرامنطقه ای که تا بزرگراه شهید فهمیده(تهران – کرج) امتداد می یابد نیز مورد کلنگ زنی قرار می گیرد.

پروژه مشارکتی “مجتمع خدمات خودرویی وردآورد”، واقع در نقطه تلاقی بزرگراه های شهید لشگری(جاده مخصوص) و فتح(جاده قدیم)، در فضایی به وسعت 3500 مترمربع به بهره برداری می رسد که این اقدام گامی بلند در جهت ارائه خدمات شایسته تر به شهروندان تهرانی و مسافرین عبوری برداشته است.

پروژه عمرانی-ترافیکی زیرگذر بزرگراه فتح-سه راهی شهریار( باغستان ) نیز کلنگ زنی خواهد شد که این پروژه گره ترافیکی در بزرگراه فتح بعد از تقاطع بزرگراه آزادگان به سمت غرب را حل خواهد کرد و دارای یک مسیر زیرگذر از شرق به جنوب و یک روگذر از جنوب به غرب است که دسترسی و ورود و خروج را برای شهروندان شهرهای اقماری اطراف تهران مانند شهریار، اندیشه و باغستان تسهیل می کند.

پروژه های مشارکتی مخازن بتنی ذخیره آب و اجرای عملیات لوله گذاری جهت آبیاری فضای سبز منطقه21، در راستای مدیریت منابع آبی برای آبیاری عرصه های فضای سبز آغاز شده که در آن ۶مخزن در مجموع به ظرفیت ۹هزار متر مکعب در نقاط مختلف این منطقه احداث گردیده تا کسری منابع آبی و ضعف در مدیریت منابع آبی در آبیاری فضای سبز با ذخیره سازی آنها پوشش داده شود؛ همچنین ۶۸کیلومتر شبکه لوله گذاری این مخازن را به یکدیگر متصل می کند تا عرصه های فضای سبز به صورت مکانیزه آبیاری شوند.

از آنجا که منطقه21؛ “منطقه همجواری صنعت و سکونت” است و اصلی ترین پهنه صنعتی تهران در این منطقه واقع شده، تلاش بر آن بوده تا این همجواری مسالمت آمیز و تهدید های آن به فرصت تبدیل شود.

بر همین اساس؛ مسئولیت های اجتماعی صنایع (CSR (نیز از طریق واگذاری عملیات اجرا و نگهداشت “زیرسازی، روسازی، پیاده روسازی، جمع آوری آب های سطحی، ایجاد نهر، فضای سبز و همچنین تأمین روشنایی” معابر به صنایع محقق شده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد