× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران گفت: 42 بازار روز در شهر تهران به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در پایتخت تعطیل شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران،حمید رضا تحصیلی با اشاره به تمهیدات انجام شده به منظور مقابله با شیوع […]

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران گفت: 42 بازار روز در شهر تهران به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در پایتخت تعطیل شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران،حمید رضا تحصیلی با اشاره به تمهیدات انجام شده به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت: در وهله اول خود کنترلی در دستور کار ما قرار گرفت، به همین منظور تمام کارمندان سازمان قبل از ورود به محل کار با تب سنج تحت کنترل قرار می گیرند.ارائه ماسک و تجهیزات مناسب و تقلیل ۵٠ درصدی پرسنل و شیفت بندی ۵٠ درصد دوم از جمله دیگر اقداماتی بوده که در این زمینه انجام شده است.

او با اشاره به ممنوعیت لمس نازل ها در مراکز CNG توسط رانندگان اضافه کرد: سوخت گیری در این مراکز با رعایت موازین بهداشتی تنها توسط اپراتورها انجام می‌شود.هم اکنون در نیمی از مراکز رد و بدل شدن پول ممنوع است و تنها با دستگاه عابربانک، هزینه ها دریافت می شود و در حال پیگیری هستیم تا در بقیه مراکز دستگاههای عابربانک مورد استفاده قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران ادامه داد: مراکز خرید خودرو در تهران که روزانه بیشتر از پنج هزار ورودی دارند و همه اقدامات با ارتماس دستی انجام می‌شود، تعطیل شده است.

تحصیلی با اشاره به تعطیلی مراکز خرید و فروش پرندگان که در ارتباط نزدیک با شهروندان بودند، گفت: دو مرکز شرق و غرب هم اکنون تعطیل شده، همچنین تمام مجوزهای نمایشگاهی ایام عید لغو شده است.

او با اشاره به تعطیلی تمامی ۴٢ روز بازار در شهر تهران اضافه کرد: همینطور در دو مرکز جنت آباد و حکیمیه علاوه بر اطلاع رسانی در ورودی ها مواد ضد عفونی و ماسک رایگان در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران با اشاره به اقدامات انجام شده درباره حیوانات شهری گفت: در گشت زنی های انجام شده حدود ۶٠ الی ٧٠ سگ بلاصاحب سرفه زن از اطراف بیمارستان مسیح دانشوری و شمال تهران جمع آوری شده است. این سگ ها در قرنطینه جدا نگهداری می شوند تا توسط نمایندگان وزارت بهداشت مورد بررسی قرار گیرند، هم اکنون ١٠ اکیپ در دو شیفت در حال جمع آوری حیوانات شهری هستند.

تحصیلی اضافه کرد: همچنین چهار هزار پوستر و استند به منظور اطلاع رسانی در اختیار یک هزار و 200 کیوسک مطبوعاتی و گل فروشی سطح شهر قرار گرفته است.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه