× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک با هدف جذب و ساماندهی افراد بی خانمان به صورت شبانه روزی و با تمام توان و ظرفیت آماده باش شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،حسین فتحی رییس مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک با اعلام این خبر اظهار داشت: با […]

مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک با هدف جذب و ساماندهی افراد بی خانمان به صورت شبانه روزی و با تمام توان و ظرفیت آماده باش شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،حسین فتحی رییس مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به برودت و کاهش دمای هوا، این مرکز با اعلام آماده باش شبانه با همکاری سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و ادارات اجتماعی نواحی دهگانه اقدام به جذب و ساماندهی افراد بی خانمان از سطح منطقه به ویژه نقاط بی دفاع شهری از قبیل حاشیه رودخانه مقصود بیک،اطراف امام زاده صالح(ع) و بازار تجریش نموده است .

وی گفت: اتوبوس(گرمخانه سیار) در میدان تجریش و گرمخانه ازگل در منطقه یک آماده خدمت رسانی به افراد بی خانمان و کارتن خواب بوده و خدماتی از قبیل اسکان شبانه، ارائه غذای گرم،خدمات بهداشتی،مددکاری اجتماعی و…..به مددجویان ارائه می نماید.

فتحی تصریح کرد: این طرح که تا پایان فصل سرما و یخبندان ادامه دارد شبانه از ساعت ۲۳ آغاز و تا ۴ بامداد روز بعد اجرا می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه