× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رئیس کمیته امداد شهرستان پردیس از توزیع ۵۰۰ جلد کتاب اهدایی یکی از خیّران میان دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت این اداره خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،ابوالقاسم ولی زاده با اشاره به همکاری یکی از فرهنگیان بازنشسته در راستای توزیع کتاب میان جامعه هدف تحت حمایت،گفت: با توجه به اهمیت و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در بین آحاد جامعه و افزایش دانش عمومی جامعه هدف تحت حمایت این اداره ۵۰۰ جلد کتاب اهدایی خیّران میان ۲۵۰ دانش آموز و دانشجوی تحت حمایت این اداره توزیع شد.

وی با بیان اینکه این تعداد کتاب در موضوعات مختلف دینی، تاریخی، علمی، آموزشی،فرهنگی و … ، است، افزود: ارزش کتاب های توزیع شده ۱۲ میلیون تومان برآورد شده است.
ولی زاده بیان کرد: توزیع کتاب در بین جامعه هدف تحت حمایت با استقبال خوبی مواجه شد و در همین جهت با رایزنی های انجام شده به زودی نیز ۴۰۰ جلد کتاب دیگر میان جامعه هدف تحت حمایت این اداره توزیع خواهد شد.

شایسته ذکر است؛ روز کتاب، کتابدار و کتابخوانی مصادف با ۲۴ آبان است. با توجه به تصمیم‌گیری مسئولان از سال ۱۳۷۲، روز ۲۴ آبان به عنوان روز کتاب و کتابخوانی تعیین شد. در ایران از ۲۴ آبان تا ۲ آذر به عنوان هفته کتاب مراسم‌های مختلفی برگزار می‌شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه