× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

بمناسبت فرا رسیدن میلاد پرنور حضرت زهرا(س) از مقام شامخ مادر و همسر شهدای شهرستان پاکدشت طی مراسمی به همت اداره بنیادشهید و امور ایثارگران تجلیل شد.

به گزارش ثمره نیوز؛ مراسم تجلیل از ۲۷۳ مادر و همسر شهید پاکدشتی بمناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت زهرا(س) به همت اداره بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان پاکدشت در سالن شهدای دانش آموز برگزار شد.

محسن اردستانی در این مراسم با اشاره به جایگاه زن در اسلام گفت: نقش زن در اسلام جایگاه رفیعی دارد آنچنان که در آیات قران و احادیث مکررا به رفیعی جایگاه بانوان تاکید شد.

وی افزود: آنقدر این جایگاه والا است که پیامبر مکرم اسلام(ص) بهشت را زیر پای مادران می داند.

فرماندار شهرستان پاکدشت در ادامه اضافه کرد: نقش زن در ساختن جامعه ایده ال نقش سازنده ی دارد حال این نقش با صبر مادران جانباز و شهدا درآمیخته شوند می تواند نقشی بسیار عظیم را در دنیا ترسیم کند و این جایگاه تن دشمنان و غاصبان منزلت رفیع زنان را میلرزاند تا جایی که از زنان بر علیه جایگاهشان استفاده می کنند.

وی در انتها خاطرنشان کرد: بصیرت زنان ایرانی بسیار ستودنی است که در مقابل فتنه های رنگین دشمنان پای انقلاب اسلامی با همه توان ایستادند.

* مادران شهدا تندیس شرافت و مقاومت هستند

در این مراسم مهدی کعبی با تاکید بر اهمیت تکریم مادران و همسران شهدا گفت: مادران و همسران شهدا با صبر زینبی تندیس واقعی شرافت و مقاومت هستند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پاکدشت در ادامه افزود: نقش ایستادگی صبر و تبیین حقیقت نهفته از زندگانی شهدا مسیر یگانگی مقاومت را برای نسل جدید روشن می سازد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه