× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رئیس دانشگاه پیام نور پاکدشت گفت:  اگر امروز من نسبت به نرم افزارها و پیام رسان های داخلی و  احساس امنیت ندارم به دلیل فقر اطلاعاتی خودم هست زیرا پیام رسان های داخلی دارای امنیتی فراتر از امنیت نوع خارجی خود دارد.

به گزارش ثمره نیوز؛  نخستین اجتماع نخبگان، پژوهشگران و متخصصین شهرستان به همت معاونت جهادعلمی پژوهشی و فناوری در حوزه های علوم انسانی، فنی مهندسی، کشاورزی و صنعت به میزبانی دانشگاه پیام نور برگزار شد.

همایون چگینی در این مراسم با اشاره به فرآمین مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه نخبگان در ایران اسلامی اظهارداشت: نخبگان در رشد و پیشرفت هر جامعه نقش بسزایی دارند به فرموده مقام معظم رهبری (حفظه الله)، نخبگان یکی از سرمایه های ملی هستند.

 

وی در ادامه با اشاره به تعریف عمل اضافه کرد: عمل با الف  برای ذهنیت سازی در راستای توسعه فکری و عمل با ع برای به ثمررساندن در هرشرایط اجتماعی فرهنگی سیاسی و علمی در راستای ایجاد یک حرکت سازنده علمی بسیار موثر است.

رئیس دانشگاه پیام نور پاکدشت با تاکید بر انگیزه سازی برای رشد ذهنیت دانشجو در دانشگاه ها افزود: برای تحول ذهنیت سازی نیازمند ۲ بخش تفکری شخص که فردی میباشد و بخش دوم که در دانشگاه ها و مدارس تغذیه شده و به شکوفایی علمی منتهی می شود.

 

وی در ادامه به ساخته شدن نرم افزارهای ایرانی به همت فرزندان ایران زمین اشاره کرد و گفت: نرم افزارهای داخلی دارای سیستم مناسب با طبع مردم ایران اسلامی و امنیت لازم میباشد، اگر امروز من نسبت به نرم افزارها و پیام رسان های داخلی و  احساس امنیت ندارم به دلیل فقر اطلاعاتی خودم هست زیرا پیام رسان های داخلی دارای امنیتی فراتر از امنیت نوع خارجی خود دارد.

 

گفتنی است در پایان جلسه از ۱۰نخبه برتر شهرستان پا‌کدشت درچهار حوزه علوم انسانی، فنی مهندسی،  کشاورزی و صنعت با اهدای لوح تقدیر و هدیه به رسم یادبود تقدیر شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه