× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مراسم دومین سالگرد شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی با حضور دکتر محمد رضا فرزین در بانک ملی ایران برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران،دکتر فرزین در این مراسم که با حضور سردار علی اکبر داودآبادی از سپاه قدس، اعضای هیات مدیره و هیات عامل،مدیران و کارکنان بانک برگزار شد،گفت:سردار شهید قاسم سلیمانی،نماد کارآمد مدیریت انقلابی و جهادی است که توانست با تلاش بی وقفه،رضایت آحاد مردم را به دست آورد.

وی با بر شمردن ویژگی های شهید سلیمانی تاکید کرد:خصیصه عشق عمیق به مردم در این شهید بزرگوار، او را متفاوت و شاخص کرده و در دل همه قشرهای مردم جا داده است.

فرزین ادامه داد:سردار سلیمانی سبک کارآمدی از مدیریت را به کشور معرفی کرد و با استفاده از همه ظرفیت ها و کار جهادی،نتایج پرباری را برای کشور به ارمغان آورد. بنابراین ما باید سبک مدیریت مردمی او را در بانک ملی ایران و در همه شئون کار و خدمت خود،الگو قرار دهیم.

علیرضا نظری نماینده مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت:در همه ادوار انقلاب،قهرمانانی درخشیده اند و با ایثار و فداکاری انقلاب را از گردنه های سخت عبور داده اند.

این نماینده مجلس تاکید کرد:شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس زمینه ساز عزم کشورهای منطقه برای اخراج آمریکا شد و این دستاورد خون مقدس این بزرگواران است.

نظری ضمن گرامیداشت دهه بصیرت افزود: یکی از ویژگی های مهم حاج قاسم،بصیرت عمیق او نسبت به تحولات داخل کشور،منطقه و جهان بود.از این رو توانست به درستی جبهه مقاومت را در مسیر عزت و اقتدار استحکام بخشد.

دکتر سمیه گنجی مشاور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران هم در این مراسم ضمن ابلاغ پیام رئیس بنیاد شهید به ایثارگران و خانواده های شهید بانک ملی ایران گفت:بنیاد شهید با تاسی به فرهنگ مردمداری شهید سردار سلیمانی، همواره در راستای تکریم خانواده های معزز شهید و ایثارگران سربلند کشور تلاش

خواهد کرد.

شایان ذکر است در این مراسم از سلمان سعیدی جانباز مدافع حرم شاغل در اداره امور شعب استان همدان و همسر شهید محمد اکرم ابراهیمی معروف به رئوف جانشین تیپ فاطمیون سپاه قدس تقدیر شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه