× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به مناسبت گرامیداشت نهم دی ماه ، ویژه برنامه های فرهنگی در محلات سیزده گانه برگزار می شود .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ،علی احمدی شهردار منطقه۱۳ تهران ، حماسه ۹ دی را نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی دانست و افزود : ۹دی ماه امسال با نام و یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است که در این راستا ویژه برنامه هایی از سوی اداره فرهنگی منطقه پیش بینی و به اجرا گذاشته می شود تا از این طریق ، دشمن شناسی مخالفان با نظام اسلامی برای شهروندان به ویژه نسل جوان تبیین شود.

او با اشاره به برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع میثاق امت با ولایت افزود : در این نمایشگاه ، با استفاده از تصاویر منتخب در راهپیمایی و مراسم نهم دی ماه سال های گذشته با مشارکت شهروندان به نمایش در می آید.

شهردار منطقه ۱۳ با بیان اینکه بخشی از برنامه های نهم دی ماه به صورت مجازی دنبال می شود اضافه کرد با مشارکت سرای محلات ، بسیج ، آموزش و پرورش و مساجد ، محتوای فرهنگی در قالب پخش کلیپ ، نشر بیانات مقام معطم رهبری ، معرفی و بارگذاری تولیدات تصویری ، تهیه پادکست و ویدئو کوتاه ، اینفوگرافی ، پوستر و… در فضای مجازی در اختیار منطقه انتشار می یابد .

به گفته او برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع بصیرت و میثاق امت با ولایت در فضای مجازی سرای محلات ، غبار روبی و عطر افشانی قطعه شهدای نهم دی ماه ، برگزاری کارگاه های آموزشی بصیرت در سرای محلات سیزده گانه و اطلاع رسانی و اعزام شهروندان به مراسم نهم دی از دیگر برنامه های روز بصیرت است .

شهردار منطقه ۱۳ در خصوص فضاسازی و هویت بخشی صورت گرفته به مناسبت نهم دی گفت :تعدادی پرچم ، بنر و پوستر با مضامین حماسه نهم دی ماه در معابر پر تردد ، ساختمان های شهرداری منطقه و سرای محلات نصب شده است .

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه