× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

همزمان با چهل و یکمین بهار پیروزی انقلاب ویژه برنامه های فرهنگی در مساجد ، مدارس و سرای محلات منطقه2 اجرا می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2 تهران،همزمان با چهل و یکمین بهار پیروزی انقلاب ویژه برنامه های فرهنگی بزرگداشت شهدای انقلاب اسلامی و شهدای مقاومت به […]

همزمان با چهل و یکمین بهار پیروزی انقلاب ویژه برنامه های فرهنگی در مساجد ، مدارس و سرای محلات منطقه2 اجرا می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2 تهران،همزمان با چهل و یکمین بهار پیروزی انقلاب ویژه برنامه های فرهنگی بزرگداشت شهدای انقلاب اسلامی و شهدای مقاومت به ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی در مساجد منتخب و سرای محلات در قالب بخش های مختلفی چون روایتگری ایثارگران، تقدیر از خانواده های شهداء وایثارگر برگزاری یادواره شهدای محلات شهرک قدس و ایوانک ، برپایی نمایشگاه آثار و وصایای شهدا، اکران فیلم های مرتبط با جریان انقلاب اسلامی در سه شنبه های فیلم محلات، شعر خوانی و … از جمله برنامه های پیش بینی شده است که در سرای محلات و مساجد اجرا می شود.

براساس این گزارش ، برگزاری تورهای گردشگری انقلاب، گلباران گلزار شهدای گمنام و قبور مطهر شهدا در امامزاده های سطح منطقه، برگزاری نمایشگاه های عفاف و حجاب، برگزاری مسابقات قرآنی بصائر ۴ در دارالقرآن مرکزی منطقه، برگزاری جنگ های شادی در محلات و ده ها برنامه دیگر از ویژه برنامه های تدارک دیده شده معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه است.

لازم به ذکر است همزمان با نواختن زنگ حماسه در مدارس،برنامه های مختلف فرهنگی همچون اجرای همخوانی سرودهای انقلابی،تقدیر از فرزندان شهدا و ایثارگران،خاطره گویی و روایتگری انقلاب،برگزاری مسابقه نقاشی، جملات زیبا در وصف شهید سلیمانی و … اجرا شد.

گفتنی است با هماهنگی روابط عمومی ، پایگاه بسیج شهید آوینی منطقه و نواحی 9گانه، فضاسازی خاصی برای گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر انجام و با آذین بندی، نصب روزنامه‌های قدیمی، عکس‌های مربوطه و… روزهای انقلاب در ساختمان های منطقه و سرای محلات، حال و هوای روزهای انقلاب به نمایش گذاشته شد و آذین بندی میادین،معابر و همچنین اهتزار پایه پرچم های بلند با پرچم مقدس جمهوری اسلامی در سطح منطقه از جمله اقدامات معاونت امور شهری منطقه 2 است
لازم به توضیح است همزمان با سالروز پبروزی انقلاب اسلامی ،پردیس فرهنگی و انقلابی منطقه2 با برپایی غرفه های تبیین علل وقوع انقلاب، دستاوردهای انقلاب، شهدای ترور و مقاومت، کودک و نوجوان،سلامت محور ، خدمات و محصولات فرهنگی و…. میزبان شرکت کنندگان راهپیمایی 22بهمن است.

در بخش های سلامت ، آموزش های شهروندی ، گردشگری ، قرآنی ، بانوان ، مدافعان حرم ، دستاوردهای انقلاب در کنار دو بخش ویژه رونمایی از اپلیکیشن واقعیت مجازی انقلاب و همچنین سکوی هنر با ارایه برنامه های متنوع در روز راهپیمایی فعال خواهند بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه