× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به مناسبت گرامیداشت نیمه شعبان و با توجه به عدم برگزاری گردهمایی به علت شیوع کرونا، اداره فرهنگی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ، علاوه بر راه اندازی کاروان های نور ، شهر و امید در منطقه۱۳ ، کمپین تزئین بالکن را برگزار می کند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط […]

به مناسبت گرامیداشت نیمه شعبان و با توجه به عدم برگزاری گردهمایی به علت شیوع کرونا، اداره فرهنگی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ، علاوه بر راه اندازی کاروان های نور ، شهر و امید در منطقه۱۳ ، کمپین تزئین بالکن را برگزار می کند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده  شهردار منطقه13 تهران با اعلام این خبر گفت: به مناسب گرامیداشت نیمه شعبان ، علاوه بر نور افشانی محدوده ، گروه هنری نسیم قدر در قالب کاروان نور ، شهر و امید روز پنجشنبه ساعت هفت عصر در چندین محور اصلی منطقه حرکت خواهد کرد.

وی افزود : با برنامه ریزی صورت گرفته ، این کاروان ، نبش خيابان سوم نيروي هوايي كوچه ۳/ ۲۹، خيابان های دماوند درب مسجد امام صادق (ع) كوچه حنيفه، دوم نيروي هوايي كوچه ۲ /۳۰ ، پيروزي تقاطع خيابان دهقان كوچه نجف پور و محله حافظيه خيابان مسجد حسني به حرکت درآمده و برای اهالی برنامه های شاد اجرا می کنند.

شهردار منطقه۱۳ اظهار داشت: همچنین برنامه نور افشانی نیز به صورت هماهنگ در شهر تهران اجرا خواهد شد که میادین چایچی ، اطلاعات ، فلکه دوم ، بوستان نشاط کودک و مترو ابن سینا در منطقه ۱۳ برای این برنامه انتخاب شده است .

رحمان زاده با اشاره به کمپین تزئین بالکن با مشارکت شهروندان توسط معاونت امور فرهنگی و اجتماعی منطقه ۱۳ تصریح کرد: با توجه به عدم برگزاری گردهمایی به علت شیوع کرونا و لزوم ماندن شهروندان در خانه، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۱۳ طبق دستور العمل ابلاغی ، کمپین تزئین بالکن ها را امروز، چهارشنبه ۲۰ فروردین ماه در خیابان شورا، توسلی آغاز می کند.

به گفته وی ، این کمپین که با مشارکت شهروندان برگزار می شود، با تزیین بالکن ها توسط بادکنک و پارچه های رنگی همراه است.

شهردار منطقه۱۳ خاطر نشان کرد : همچنین ، اهالی نیز با حضور در بالکن ، ترانه “بهار” با صدای سالار عقیلی را به مناسبت ولادت امام زمان (عج) هم خوانی می نمایند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه