× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم باانتقاد از وزیر بهداشت و درمان، کمبود دارو را از عمده مشکلات بیماران دانست و گفت: نمایندگان مجلس به 9 وزارتخانه از جمله وزارت بهداشت و درمان انتقاد دارند و امیدواریم با توجه به دستور رئیس جمهور به رئیس سازمان برنامه و بودجه برای تامین بودجه دارو، هر چه سریعتر این مشکل حل شود چرا که بیماران زیادی از کمبود دارو در زحمت اند.

به گزارش ثمره نیوز،شهباز حسن پور بیگلری، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم در گفت وگو با خبرنگار ثمره نیوز، درباره مشکلات حوزه بهداشت و درمان گفت:با توجه به مشکلات مختلفی که در کشور وجود دارد، انتقادات جدی به ۹ وزارت خانه از جمله وزارت بهداشت و درمان در بحث مشکلات و دغدغه های مردم وجود دارد. اما از آنجایی که فصل بودجه است باید وزرا را کمک کنیم تا از وضعیت بودجه ای خود دفاع کنند و درباره مشکلات موجود و انتقادات مطرح شده در جلسات آتی به نمایندگان توضیحاتی بدهند.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس، با طرح انتقاداتی از وزارت بهداشت و عملکرد شخص عین اللهی اظهار کرد: انتقادات جدی در بحث کمبود دارو وجود دارد و مردم در این باره با مشکلات جدی مواجه هستند. البته وزیر قول داده که مشکل دارو را حل کند، اما در حال حاضر بیماران زیادی از این موضوع رنج می برند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلساضافه کرد: البته رئیس جمهور به سازمان برنامه و بودجه دستور داده است، بودجه وزارت بهداشت و درمان را تامین کند تا مشکل کمبود دارو حل شود و امیدواریم این اتفاق رقم بخورد تا امید تا حدی به جامعه برگردد.

نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس یازدهم بااشاره به مشکل حوزه انتخابیه خود در این باره تصریح کرد: از عمده مشکلات حوزه انتخابیه من کمبود دارو است. اما سایر همکارانم در مجلس قطعا با دیگر موانع و مشکلات در حوزه بهداشت و درمان مواجه هستند و انتقاداتی در این باره دارند که در صحن علنی روز سه شنبه هم مطرح کردند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه