× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رتبه برتر در بخش نشریات جشنواره باقرالعلوم (ع) به کارشناس مرکز ملی تحقیقات بیمه سلامت ایران تعلق یافت. به گزارش ثمره نیوز به نقل از آی‌هینا، نهمین جشنواره باقرالعلوم (ع) مطابق هر سال در هفته پژوهش به منظور قدردانی از عملکرد افراد حقیقی و حقوقی با شاخص‌های تعیین شده برگزار شد. در این جشنواره دکتر […]

رتبه برتر در بخش نشریات جشنواره باقرالعلوم (ع) به کارشناس مرکز ملی تحقیقات بیمه سلامت ایران تعلق یافت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از آی‌هینا، نهمین جشنواره باقرالعلوم (ع) مطابق هر سال در هفته پژوهش به منظور قدردانی از عملکرد افراد حقیقی و حقوقی با شاخص‌های تعیین شده برگزار شد.

در این جشنواره دکتر علی ایوبیان، کارشناس مرکز ملی تحقیقات بیمه سلامت ایران موفق به کسب رتبه برتر بخش نشریات شد.

براساس این گزارش، نهمین جشنواره باقرالعلوم (ع) با حضور و مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان، مولفان کتب علوم پزشکی، رتبه‌های برتر جشنواره‌های علوم پزشکی داخل و خارج سپاه، صاحبان اختراعات، ابداعات و ابتکارات در حوزه‌های مختلف علوم پزشکی، اعضای هیات علمی و محققان برگزیده در حوزه پژوهش‌های کاربردی، مراکز تحقیقاتی علوم پزشکی مصوب وزارت بهداشت، دانشجویان، سربازان نخبه کسر خدمت در حوزه علوم پزشکی، محققان طرح‌های تحقیقاتی برگزیده و تحول‌آفرین در مجموعه بهداری‌های سپاه، نشریه‌های برتر در رده‌های مختلف سپاه در حوزه علوم پزشکی و محققان برتر در حوزه مدیریت دانش در حوزه‌های کاربردی حوزه سلامت سپاه، دوشنبه ۲۵ آذر برگزار شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه