× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

روسای سازمان بازرسی و حراست کل شهرداری تهران با حضور در منطقه ۱۳ به همراه شهردار منطقه از تندیس جشنواره شهید باکری رونمایی و با کاشت نهال و سرو کهنسال ، یاد شهدای گمنام را گرامی داشتند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران، در چهارمین روز از برگزاری جشنواره شهید باکری در منطقه ۱۳ و به مناسبت هفته منابع طبیعی، گودرزی رییس سازمان بازرسی و مقدم رییس حراست کل شهرداری تهران با همراهی محمد هادی علی احمدی شهردار منطقه۱۳ با حضور در مقبره الشهدای منطقه ضمن غبارروبی مقبره الشهدا به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام کردند.

همچنین مسئولان حاضر در مراسم ، به مناسبت هفته منابع طبیعی با کاشت پنج سرو کهنسال از نوع سد روس و چهل نهال زبان گنجشگ از گونه گیاهان گلدار به یاد شهدای گمنام شهر تهران در جوار مقبره الشهدا گمنام منطقه ۱۳، یاد رشادت های این شهدا را گرامی داشتند.


در حاشیه این جشنواره، ایستگاه های محیط زیست، پسماند، فضای سبز، سامانه مدیریت شهری ١٣٧،سلامت، یادواره شهدا میزبان مراجعه کنندگان بود و خدمات مختلف فرهنگی اجتماعی و شهری ارائه می کرد .

در ادامه مسئولان از ایستگاه های مذکور بازدید و تندیس مقبره جشنواره شهید باکری الشهدای گمنام را رونمایی کردند .

پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، رهاسازی پنج کبوتر به یاد شهدای گمنام بوستان ، امضای یادبود جشنواره شهید باکری و..از دیگر بخش های مراسم بود .

همزمان با آغاز جشنواره شهید باکری تا کنون، کاشت نهال و توسعه فضای سبز محدوده به یاد شهدا در دستور کار است و تا ۲۵ اسفند ماه ادامه دارد .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه