× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سرتیپ بهرامی گفت:مردم و آحاد ملت و جوانان ما باید با قرآن مانوس شوند. برای تحقق داشتن پلیس تراز جامعه اسلامی باید آحاد کارکنان ناجا با قرآن مانوس شوند و دستورات و رهنمودهای قرآن را سرلوحه کار خود نمایند.

به گزارش ثمره نیوز،  همزمان با ایام هفته بسیج سرتیپ دوم پاسدار محمد بهرامی معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در جمع فرماندهان‌، مدیران و کارکنان فرماندهی انتظامی شهرستان دماوند، اظهارداشت:  بسیج یادگار ارزشمند امام راحل( ره) است ‌که ثمره آن تربیت جوانان ارزشمندی بود که در هشت سال دفاع مقدس شجاعانه جنگیدند و از ناموس و کیان کشور جانانه دفاع کردند و امروز این پرچم پرافتخار اسلامی در دست شما جوانان عزیز است. امروز دانشمندان ایران اسلامی در همه عرصه های علمی، فناوری،پزشکی و دفاعی پیشتاز هستند و این ارزش ها با رهبری حکیمانه فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز( مدظله العالی) حاصل شده است.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: ارسال پیام روح بخش فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای( مدظله العالی) در هفته ناجا تایید کننده رشادت های شما عزیزان است، امروز آحاد کارکنان خدوم و به تعبیر معظم له “مجاهدان فی سبیل الله” در ناجا باید بر خود ببالند که رهبر فرزانه و فرمانده عزیز پیامی سرشار از روی حکمت و رضایت برای فرزندان خود در ناجا ارسال نموده اند.

وی بیان کرد: ناجا در همه عرصه ها علاوه بر تامین امنیت، در دوران کرونا با برگزاری ۶ مرحله رزمایش همدلی مومنانه و کمک به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر و در ایام اربعین حسینی با برپایی موکب الحسین( ع) شهدای ناجا و خدمت رسانی مادی و معنوی به زوار و دلدادگان حضرت اباعبدالله الحسین( ع) خوش درخشیده است و این افتخار است که تایید و رضایت نایب بر حق امام زمان ( عج) را کسب کرده ایم. برای سرباز چیزی بالاتر از این نیست که تایید فرمانده خود را کسب کند.

معاون تبلیغات عقیدتی سیاسی ناجا توضیح داد: امروز این پیام ایشان مسرت بخش است لیکن وظیفه ما را نیز سنگین تر می کند. قدر و منزلت ناجا را باید با خدمت رسانی بیشتر افزایش دهیم.مقام معظم رهبری( مدظله العالی) می فرمایند: نیروی انتظامی به تنهایی می تواند به اندازه چندین سازمان برای نظام آبرو کسب کند.عزیزان و همکاران گرامی، خدمت رسانی به مردم، مدال پرافتخاری است برای بنده و شما که باید شاکر باشیم.رمز موفقیت ما در نیروی انتظامی این است که تمام ماموریت هایمان مطابق با فرامین و فرمایشات معظم له می باشد.

وی در خصوص انس با قرآن به بیانات مقام معظم رهبری گفت: مردم و آحاد ملت و جوانان ما باید با قرآن مانوس شوند. برای تحقق داشتن پلیس تراز جامعه اسلامی باید آحاد کارکنان ناجا با قرآن مانوس شوند و دستورات و رهنمودهای قرآن را سرلوحه کار خود نمایند. در منزل و محل کارمان باید مانوس با قرآن باشیم. اولین قدم و مقدمه و فتح الباب انس با قرآن که در بیش از صد آیه آن اشاره شده تلاوت قرآن است. سید الشهدا( ع) از سپاه عمر سعد ملعون یک روز مهلت خواستند تا با خدا راز و نیاز کنند و قرآن بخوانند و ما در ناجا با توجه به حساسیت بالای کارمان که برپایی امنیت است و امنیت نیز زیربنای تمام توسعه هاست باید بیشتر با قرآن مانوس شویم.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: برای ساختن جامعه باید خودسازی کنیم و برای خودسازی باید با معارف اهل بیت(علیهم السلام) انس بگیریم به حبل المتین الهی چنگ بزنیم و به وعده الهی که پیروزی حق بر باطل است ایمان داشته باشیم. در ۴۳ سال پیش با توجه وعده های الهی دین خدا را یاری کردیم و به پیروزی رسیدیم، امروز با خدای خود عهد ببندیم که تا آخرین نفس از اسلام و این نظام مقدس اسلامی که میراث گرانقدر امام راحل و شهدای عزیز است مراقبت می کنیم تا این انقلاب را با دستان پرکفایت مقام معظم رهبری( مدظله العالی) به صاحب اصلی آن، آقا امام زمان( عج) برسانیم.

انتهای پیام/

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه