× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

اردوی راهیان پیشرفت خبرنگاران و اصحاب رسانه سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در شهر نهاوند همدان برگزار شد.


به گزارش خبرنگار ثمره نیوز،اردوی راهیان پیشرفت خبرنگاران و اصحاب رسانه به همت سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران با همراهی مصطفی قاضی زاده مسئول این سازمان حسام الدین حیدری مدیر روابط عمومی سازمان بسیج رسانه کشور در شهر نهاوند همدان برگزار شد.

در این اردوی یک روزه خبرنگاران و اصحاب رسانه در دو مجموعه صنعتی و تولیدی حاضر شده و در جریان مراحل توسعه و پیشرفت ها در شهر نهاوند قرار گرفتند.

در ابتدای اولین بازدید بسیجیان سازمان بسیج رسانه سپاه استان تهران،در مجتمع کشت و صنعت خزل نهاوند که در حوزه تولید روغن های خوراکی فعالیت می کند حضور پیدا کرده و ضمن بازدید از خط تولید این مجموعه صنعتی با مومنعلی خزایی مدیر عامل این شرکت دیدار و گفتگو کردند.

سپس بعد از طی مسیری خبرنگاران و اصحاب رسانه در شرکت سیمان نهاوند حاضر شده و در سالن جلسات این مجموعه با حسن سبزعلی مدیرعامل و زرین مدیر منابع انسانی و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسین(ع) این شرکت به بحث و گفتگو پیرامون روند رشد و توسعه شرکت،میزان چگونگی کنترل آلایندگی،دلایل افزایش قیمت سیمان و دیگر موارد مطرح شده پرداختند.

انتهای پیام/

حسین رشیدی

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه