× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سرهنگ رنجبر گفت: بزرگراه همت هم اکنون پر ترافیک ترین بزرگراه شهر تهران است.از سرعت و سبقت در معابر خلوت شهر تهران خودداری کنید.

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز،  سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی صبحگاهی پایتخت در روز چهار‌شنبه چهاردهم مهر ماه ۱۴۰۰ اظهار داشت: بار ترافیکی پایتخت امروز در تمام معابر اصلی و بزرگراهی روان و خلوت تری نسبت به روزهای قبل گزارش می‌شود.

وی گفت : امروز چهارشنبه از ابتدای صبح بار ترافیکی خاصی در معابر شهر تهران مشاهده نگردید و رفت و آمد خودروها به سهولت انجام پذیرفت و ترافیک روان و خلوت تری نسبت به روزهای قبل را شاهد بودیم .

سرهنگ رنجبر اضافه کرد : امروز چهارشنبه با توجه به خلوتی در اکثر معابر شهر تهران ، ممکن است برخی رانندگان سرعت خودروی خود را بالا برده و از خلوتی سطح شهر جهت زودتر رسیدن و یا انجام حرکات نمایشی و لایی کشی بخواهند بهر ببرند که به این دسته از رانندگان توصیه میگردد فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت های بالا همیشه خطر ساز و خطر آفرین می باشند پس با رعایت قانون با سرعت مقرره در سطح شهر تهران تردد نمایید .

انتهای پیام/

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه