× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

در راستای ارتقا کمّی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم نسیم شهر3 حلقه چاه پس از احیاء مجدد وارد مدار بهره برداری شد . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران، اصغر صبری مدیر آبفای شهرستان نسیم شهر با اعلام این خبر گفت […]

در راستای ارتقا کمّی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم نسیم شهر3 حلقه چاه پس از احیاء مجدد وارد مدار بهره برداری شد .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران، اصغر صبری مدیر آبفای شهرستان نسیم شهر با اعلام این خبر گفت : به منظور ارتقاء کمّی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم عملیات احیاء و بهسازی 3 حلقه چاه شامل ( چاه شماره 28 در شهرک وجه آباد ، چاه شماره 32 در محدوده خیابان 20 متری نبوت و چاه شماره 47 در محدوده خیابان ستاری ) طی فروردین ماه امسال و با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه زمانبندی شده انجام و پس اتمام در مدار بهره برداری قرار گرفت.

اصغر صبری با اشاره به مشخصات پروژه مذکور یاد آور شد : این عملیات به منظور افزایش دبی موجود و با بهسازی تاسیسات و منصوبات سرچاهی و رفع دفرمگی لوله های داخلی چاهها و همچنین تعمیر و رفع نواقص و سوختگی پمپ های موجود و نهایتا شستشو و بهسازی و راه اندازی مجدد چاههای نیمه فعال یاد شده بود که مطابق برنامه انجام و به اتمام رسید.

مهندس صبری خاطر نشان کرد : در حال حاضر آب شرب شهروندان محترم با کمیّت و کیفیت مطلوبی تامین و توزیع میگردد . و با انجام عملیات تخلیه ، نصب و راه اندازی مجدد ، این ۳ حلقه چاه جمعا با آبدهی 35  لیتر بر ثانیه و افزایش آن به دبی موجود موجب ارتقاء قابل توجه آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم نسیم شهر و شهرکهای تابعه گردید .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه