× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرمانده کل ارتش در پیامی تصویب طرح جامع ساختار و سازمان جدید فرماندهی کل انتظامی کشور را به سردار اشتری تبریک گفت.

به گزارش ثمره نیوز، فرمانده کل ارتش در پیامی تصویب طرح جامع ساختار و سازمان جدید فرماندهی کل انتظامی کشور را به سردار اشتری تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
برادر ارجمند سردار سرتیپ حسین اشتری
فرمانده محترم کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم؛
تصویب طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران از سوی فرمانده معظم کل قوا ( مدظله العالی)  برای مجموعه غیور و ایثارگر انتظامی با پیشینه و سابقه درخشانی که در طول تاریخ شکل گیری خود داشته، محصول خدمات  و جانفشانی های سترگ و مثال زدنی درحفظ امنیت و خدمت به مردم بوده و نشانگر ظرفیت های بالای آن سازمان واشراف و عنایت ویژه امام خامنه ای عزیز ( مدظله العالی) به  تحولات مورد نیاز، متعالی و رو به جلوست.
ابلاغ این ساختار رخدادی مهم و سرآغازی دیگر برای توسعه امنیت و خدمت رسانی گسترده تر به مردم شریف بوده و به عنوان نقطه عطف و برگ زرینی در تاریخ پرافتخار همرزمان عزیز در فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران  خواهد شد.
اینجانب ضمن تبریک تدبیر ارزشمند رهبر  معظم انقلاب اسلامی وفرماندهی کل قوا، توفیق روز افزون جنابعالی و همه همکاران خدومتان را در  فرماندهی کل انتظامی، تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای امام خامنه ای عزیز ( مدظله العالی) از درگاه الهی خواستارم.
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه