× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سرداررحیمی گفت: دستگاه هایی چون نیروی انتظامی به عنوان برقراری نظم و امنیت برای تمام شهروندان و ادیان و اقلیت های مختلف چه سیاه و سفید تحت لوای پرچم سه رنگ ایران با اقتدار و اتحاد به زندگی و کسب و کار خود مشغول هستند.

به گزارش ثمره نیوز،سردار حسین رحیمی در مراسم ضیافت که به مناسبت هفته ناجا برگزار گردید در حضور رهبران ادیان و اقلیت های مذهبی اظهار داشت:سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت بیان داشت: ما همه در یک کشتی بزرگ و عظیم بنام ایران زندگی می کنیم که باید مراقب و محافظ همدیگر باشیم.

وی افزود: دستگاه هایی چون نیروی انتظامی به عنوان برقراری نظم و امنیت برای تمام شهروندان و ادیان و اقلیت های مختلف چه سیاه و سفید تحت لوای پرچم سه رنگ ایران با اقتدار و اتحاد به زندگی و کسب و کار خود مشغول هستند.

این مقام ارشد انتطامی گفت: این سنت حسنه طی چندین سال گذشته با برادران اقلیت دینی به منطور تحکیم وحدت و صمیمیت و همبستگی دینی، فرهنگی ، و اجتماعی به همزیستی و زندگی مسالمت آمیز خود مشغول می باشند.

وی بیان کرد: نیروی انتطامی به عنوان رکن اصلی استقرار نظم، امنیت در کشور به شمار می رود.در این بین دشمنان توطئه های فراوانی برای برهم زدن‌ این نظم و امنیت به کار گرفتند زیرا نمی خواهند که زیستن در کنار همدیگر را در ایران ببینند؛ لیکن نیروی انتظامی با تمام توان امنیت را به بهترین وجه برقرار می کند.

سردار رحیمی اظهار داشت: بعد از وحدت آن چیزی که دشمنان به دنبال برهم زدن و ایجاد اخلال در روند وحدت و همدلی طیف های مختلف مردم ایران هستند، امنیت است که دشمنان ایران آنرا به نمی تابند.

وی افزود: پلیس ما از نقطه صفر مرزی برای حفاظت و مراقبت از مرزها ایثار گری می کند و حتی شهیدانی را نیز تقدیم اسلام نمود.

سردار رحیمی اشاره کرد: همه پیروان ادیان الهی و همه اقوام و گروه ها بدانید پلیس خدمت گذار شماست و بهترین نحو امنیت را برقراری خواهد کرد.

در پایان مراسم اقلیت های مذهبی از پلیس های تخصصی تهران بزرگ با اهدای لوح تقدیر و تشکر نمودند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه