× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه21 از “احداث و افتتاح پروژه تقاطع گلها در تهرانسر و تجهیز این تقاطع به چراغ راهنمایی و رانندگی” خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، محمدرضا سالمی معاون حمل ونقل و ترافیک این منطقه با اشاره به اینکه بلوار گلها از معابر عبوری […]

معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه21 از “احداث و افتتاح پروژه تقاطع گلها در تهرانسر و تجهیز این تقاطع به چراغ راهنمایی و رانندگی” خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، محمدرضا سالمی معاون حمل ونقل و ترافیک این منطقه با اشاره به اینکه بلوار گلها از معابر عبوری مهم و پرتردد تهرانسر است، گفت: با هدف کاهش سرعت خودروهای عبوری در محور بلوار گلها، احداث پروژه تقاطع گلها انجام شد و همزمان با دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.

وی در ادامه افزود: با مصوبه سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛ پس از طی مراحل طراحی، تصویب و همچنین اجرای پروژه تقاطع بلوار گلها به منظور ایمن سازی تردد خودروها در مسیر این بلوار، افزایش ضریب ایمنی و در نهایت سهولت در عبور و مرور عابرین پیاده، نسبت به گشایش این تقاطع مهم و تجهیز آن به چراغ راهنمایی و رانندگی، همزمان با ایام ا… دهه مبارک فجر اقدام شد.

سالمی در پایان ابراز امیدواری کرد؛ با بهره برداری از پروژه تقاطع بلوار گلها؛ شاهد کاهش چشمگیر بار ترافیکی و تقسیم عبور و مرور وسایل نقلیه در بلوارهای مهم مجاور مانند لاله و یاس باشیم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه