× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی ثمره نیوز،پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران ITE 2019 با حضور غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی و دیگر مقامات بلندپایه اقتصادی، بانکی و فناوری به همت مرکز فابا در محل مجموعه نمایشگاه های بین المللی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو تهران […]

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی ثمره نیوز،پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران ITE 2019 با حضور غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی و دیگر مقامات بلندپایه اقتصادی، بانکی و فناوری به همت مرکز فابا در محل مجموعه نمایشگاه های بین المللی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو تهران افتتاح شد.

در این نمایشگاه بانک هایی از جمله صادرات،مسکن،کارآفرین،توسعه تعاون،ایران زمین،ملی،پاسارگاد،سپه و… آخرین دستاوردها و اقدامات فناورانه خود را در معرض دید عموم مردم قرار دادند.

پایگاه خبری تحلیلی ثمره نیوز به مدیرمسئولی حسین رشیدی،توانست با داشتن رزومه ای مطلوب در کنار دیگر رسانه های حاضر در این نمایشگاه به عنوان اسپانسر خبری،این رویداد بزرگ بانکی و اقتصادی کشور حضور چشمگیری داشته باشد.

این رویداد بزرگ فناورانه با رویکرد بین المللی و با هدف توسعه کسب و کارهای بخش خصوصی در عرصه بانکداری، پرداخت، فناوری فین تک و شهر هوشمند، از 28 الی 30 آبان دایر و پذیرای بازدیدکنندگان می باشد.

نمایشگاه تراکنش یک نمایشگاه تخصصی بین‌المللی در زمینه فناوری اطلاعات صنایع مالی در ایران است که با مشارکت زنجیره تامین تراکنش و حمایت سازمان‌ها و نهادهای حاکمیتی، توسط مرکز فابا(فرهنگ‌سازی و آموزش بانکداری الکترونیک) به عنوان کانون تصمیم‌سازی و محور تعامل صنعت بانکداری و پرداخت ایران، برگزار می‌شود.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه